JSA EUROPE В ЕКСПОРТНОМУ КАТАЛОГУ. ДОСЛІДЖУЙ НОВІ МОЖЛИВОСТІ БІЗНЕСУ

22 листопада 2021 року було опубліковано новий “ЕКСПОРТНИЙ КАТАЛОГ” / випуск №3, який видається Латвійською Торгово-Промисловою Палатою спеціально для допомоги своїм членам з метою створення потенційної можливості розширити контакти для ведення бізнесу. Розміщена в ньому інформація про компанію та пропозиції про співпрацю, послуги чи товари може охопити широке коло потенційних зарубіжних партнерів та клієнтів.

Експортний каталог – це періодичне електронне видання, яке спеціально розсилається закордонним Торгово-промисловим палатам та галузевим асоціаціям в інших країнах із запрошенням поширити цю інформацію серед членів цих організацій, а також посольствам та іншим іноземним діловим партнерам ЛТПП.

Компанія JSA Europe вперше взяла участь у цьому каталозі, розмістивши там свій рекламний блок, який потрапив на 48 сторінку видання. Це стало можливим завдяки вступу компанії до лав учасників Латвійської Торгово-Промислової Палати 14 вересня 2021 року.

Нижче наведено текст з цього рекламного блоку українською мовою:

Домашня сторінка: www.jsa-stage.company
Контактна особа: Олександр Стрижак
Посада: засновник, власник та керуючий директор
Телефон: +371 22774848
Електронна пошта: welcome@jsa-stage.com

ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ

JSA EUROPE надає послуги з оренди та встановлення тимчасових сценічних конструкцій та іншої інфраструктури для концертів живої музики, фестивалів, виставок, рекламних акцій, урочистостей, культурних та спортивних подій. А також здійснює повне технічне керівництво провадженням таких заходів.

Крім того, компанія має досвід монтажу будівельних риштувань, тимчасових дахів, павільйонів та систем доступу на будівельних та промислових об’єктах.

Наш бізнес базується на використанні для постановок тимчасових структур та для продажу продукції заводу Layher (Німеччина) та додатково продукції заводу SIXTY82 (Нідерланди) для сценічних конструкцій та будівельних риштувань.

Переглянути та завантажити каталог можна на офіційному сайті Латвійської Торгово-Промислової Палати: EXPORT CATALOGUE 2021 №3