МОДУЛЬНА СИСТЕМА ФЕРМ ALPHA82. НАЙНОВІША РОЗРОБКА ЗАВОДУ SIXTY82

26 листопада 2021 року в демонстраційному залі заводу SIXTY82 у місті Драхтені (Нідерланди) відбулася довгоочікувана прем’єра новітньої продукції у галузі сценічних конструкцій. Команда заводу представила оригінальну модульну систему ферм – Modular Truss System ALPHA82. Інженери заводу розробили універсальну швидкозбирану структуру алюмінієвих ферм для підвісу різного обладнання.

ALPHA82 ваша наступна гарна інвестиція у покупку професійного обладнання для бізнесу. Завод SIXTY82 випустив велику інженерну інновацію у сфері виробництва алюмінієвих ферм у період за останні десятиліття! Тим самим, довівши своє повне право називатися серед безлічі виробників найпрогресивнішою у напрямі технологічного вдосконалення сценічних конструкцій для сценічного сектору концертної та подійної індустрії. Нова продукція дуже добре підійде для успішного застосування в стейджингу і особливо в ригінгу та для використання в турах.

ALPHA82 – це екологічність, краще використання, менше складських запасів, більша гнучкість за рахунок взаємозамінних компонентів – все це веде до підвищення рентабельності ваших витрат на виробництво послуг у галузі ригінгу та стейджингу. Використання системи ферм ALPHA82 дозволяє зменшити місце для зберігання та перевезення/зниження початкового обсягу транспортування порівняно із звичайними фермами доходить до 75%

Виготовлена ​​та спроектована майстрами з Європи, нова якісна продукція від SIXTY82 захищена від підробок та має Світовий Патент.

Нижче представлений фотозвіт із презентації Modular Truss System ALPHA82:

Більше інформації ви можете переглянути на спеціальній сторінці про продукцію ALPHA82 на офіційному сайті SIXTY82

Також ви можете завантажити ПДФ версію промо-буклета з корисною інформацією про нову систему сценічних ферм: ALPHA82 – OPENING NEW DOORS!

Додатково ви можете ознайомитись з текстом офіційного прес-релізу компанії SIXTY82 про презентацію нової системи ферм: ALPHA82 – YOUR NEXT SIXTY82 INVESTMENT!

JSA EUROPE / STAGE COMPANY Є ОФІЦІЙНИМ ПАРТНЕРОМ SIXTY82 З ПРОСУВАННЯ ТА ПРОДАЖУ ПРОДУКЦІЇ ЗАВОДУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ І ЛАТВІЇ
НАПИШІТЬ НАМ: SIXTY82@JSA-STAGE.COM
ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ В УКРАЇНІ +380443614848 🇺🇦
У ЛАТВІЇ (БАЛТІЙСЬКІ КРАЇНИ) +37122774848 🇱🇻