ПРИБУТТЯ НОВОГО КОМПЛЕКТУ LAYHER. НАСТУПНИЙ КРОК У ДІЯЛЬНОСТІ JSA

15 жовтня 2021 року на територію “Фабрики Події SLOKA” в Юрмалі прибула, чергова в історії компанії JSA, вантажівка з комплектом нових Layher Allround і Layher Event. Ця подія є значущою в умовах Карантину, що триває, через коронавірус. Незважаючи на те, що все ще зберігаються заборони на проведення масових культурних та спортивних заходів, компанія JSA вирішила заздалегідь підготуватися до наступного сезону та почала закупівлю сценічних конструкцій і насамперед це традиційно стали елементи із систем виробництва заводу Layher (Німеччина).

Також ця подія стала символічним фактом повернення компанії до активної діяльності у сценічному секторі, що означає створення повноцінної структури, що включає наявність складу обладнання та технічної команди з проектування та встановлення тимчасових сценічних та інших конструкцій для проведення концертів, фестивалів та інших подій. Одночасно компанія продовжує здійснювати діяльність з просування та продажу продукції заводів Layher (Німеччина) та SIXTY82 (Нідерланди) на території України та Латвії.

Власник і керуючий директор компанії JSA Europe / Stage Company – Олександр Стрижак традиційно і по можливості особисто зустрічає вантажівки з обладнанням, що прибувають. Цей приїзд нового комплекту Layher, що дає старт для активностей у бізнесі, також відбувся за його участю і до того ж як скаффолдер / монтажник сцени. Це було пов’язано з тим, що даний комплект призначений для експериментальної установки нової версії класичної структури сцени JSA Layher Camel, що вже стала з 1998 року. Але про це дивіться більше інформації у наступній новині.

На знімку нижче: міні бригада монтажників JSA, що зібралася з менеджерського складу компанії спеціально для цієї постановки, щоб самим пройти всі етапи з монтажу нової версії конструкції та вивчити всі деталі встановлення модернізованої сцени:

ОЛЕКСАНДР СТРИЖАК, АРНІС ГРІНБЕРГС та ОЛЕГ БАБАЄВСЬКИЙ