ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ ВІЗИТ JSA В ОФИС ТА НА ЗАВОД SIXTY82

5 грудня делегація від компанії JSA в складі Олександра Стрижака, Олега Бабаєвського, Олексія Котельникова і Арніса Грінбергса відвідала з дружнім і діловим візитом компанію SIXTY82 в місті Драхтен (Нідерланди). Поїздка була організована для ознайомлення з виробництвом та командою співробітників компанії. Протягом дня пройшла зустріч із засновником і бізнес керуючим – Фокко Смедінг (Fokko Smeding), директором з продажу – Райніер Смедінг (Rainier Smeding), головним інженером – Марк Хендрікс (Marc Hendriks), виконавчим керуючим – Дейт Йонкман (Date Jonkman).

Обговорювались шляхи і методи співпраці, плани просування продажів і організації спільних акцій з тренінгів, участі в форумах і виставках в Україні та Латвії. Було порушено питання по роботі з клієнтами з Росії та інших пострадянських країн. Також було позитивне спілкування з менеджером з маркетингу та комунікацій SIXTY82 – Сібрейн Дейкхоф (Sybrèn Dijkhoff) щодо спільних дій в рекламі, інформаційної політики та перекладу промо матеріалів SIXTY82 на російську мову. Додатково було особисте знайомство з менеджерами відділу продажів SIXTY82 та обговорення ефективної системи комунікації по роботі з клієнтами.

Обов’язковою та корисною частиною візиту була невелика екскурсія по офісу, відвідування приміщень виробництва алюмінієвих ферм і сценічних подіумів та складу готової продукції на замовлення клієнтів. Там же команда JSA забрала демонстраційний комплект продукції SIXTY82 для свого офісу.

За підсумком сторони висловили один одному подяку за приїзд, зустріч та гостинність, це було важливим моментом для бізнесу, після отримання JSA Europe статусу офіційного дистриб’ютора SIXTY82.