КОМПАНІЯ JSA STAGE СТАЛА УЧАСНИКОМ ЛАТВІЙСЬКОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

14 вересня 2021 року JSA Europe Stage Company стала учасником Торгово Промислової Палати Латвії. Це наступний крок компанії в розвитку бізнесу і подальшої інтеграції в ділове співтовариство Латвії / „Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” (LTRK). Ми раді, що у нас з’явилися нові можливості для активності, пошуку партнерів і клієнтів. Ми впевнені, що наша участь в цій організації буде взаємовигідним для обох сторін. Компанія JSA завжди відкриті для спілкування і ми будемо раді новим знайомствам для ділового співробітництва.

14. septembra lēmumu ir kļuvusi par LTRK biedru.Tas ir uzņēmuma nākamais solis biznesa attīstībā un tālākā integrācijā Latvijas uzņēmēju aprindās. Esam priecīgi, ka mums ir jaunas iespējas aktivitātēm, partneru un klientu meklēšana. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu dalība šajā organizācijā būs abpusēji izdevīga. Mēs vienmēr esam atvērti komunikācijai un priecāsimies jaunām tikšanām biznesa sadarbībai.

Нижче переклад привітального тексту з латиської мови від правління Латвійської Торгово-Промислової Палати:

Ми раді повідомити, що в цьому році SIA «JSA EUROPE» разом з правлінням бізнес-асоціації «Латвійська торгово-промислова палата». Рішенням від 14 вересня став членом LTRK з ідентифікаційним номером – 6825.

Ми запрошуємо вас активно користуватися послугами LTRK і можливостями членства. Ми зобов’язуємося регулярно інформувати вас про майбутні заходи і заходи LTRK, а також рекомендувати вашу компанію для співпраці між латвійськими та іноземними підприємцями, а також представляти інтереси компанії в стосунках між державою і підприємцями.

Вас завжди чекають до нас в гості – в Будинку підприємців (головний офіс LTRK в Ризі, вул. Кр. Валдемар, 35) або в одному з регіональних філій LTRK: в Цесисе, Даугавпілсі, Єлгаві, Єкабпілс, Лієпаї, Резекне, Валмієра або Вентспілс ! Контакти працівників LTRK доступні на нашому сайті (www.ltrk.lv); Якщо ви не знаєте, до кого звернутися, якщо у вас є пропозиції щодо розвитку та покращення наших послуг, зв’яжіться з Відділом членів LTRK, написавши на електронну пошту biedri@ltrk.lv або зателефонувавши по телефону +371 67830825.

Бажаємо успіху і сподіваюся на подальшу успішну співпрацю.

Айгарс Ростовскіс – Президент

Яніс Ендзіньш – Голова правління

Наша сторінка на сайті LTRK – JSA Europe / Stage Company