Layher Allround Scaffolding

УНІВЕРСАЛЬНІ МОДУЛЬНІ РИШТУВАННЯ
LAYHER ALLROUND SCAFFOLDING

Layher Allround – це система модульних риштувань. Наступний крок у розвитку будівельних конструкцій в порівнянні з традиційними трубчасто – хомутовими лісами. Основою системи є з’єднувальний елемент Allround з універсальними можливостями. Система Allround може використовуватися повсюди – на будівельних майданчиках, хімічних заводах, електростанціях, авіа заводах, судно верфях, театральних майданчиках та концертно-спортивних аренах.

СИСТЕМА БУДІВЕЛЬНИХ РИШТУВАНЬ LAYHER ALLROUND
Сучасні технології для сміливих рішень!

Встановлення з’єднувального елементу Allround відбувається простим чином:

Введіть клин до гнізда диску-розетки та опустіть його до упору – це в той же час зафіксує елемент та запобігне його зсув чи випадіння. В практичному плані це значить: миттєва надійність з’єднання, безпечне збирання однією особою на будь якій висоті.

Основне застосування системи Allround, виконаної зі сталі та обробленої шляхом гарячої гальванізації – це створення міцних та оригінальних рішень в області будівельних риштувань для тих випадків, коли традиційні технології виявляються вже давно не ефективними.

Фіксація з’єднувального елементу:

Закріпивши клин ударом молотка, ви перетворюєте збірку в міцну, стійку до навантажень конструкцію. 4 вузьких отвори в розетці автоматично центрують поперечні балки під правильним кутом в 90 градусів, а 4 широких отвори дозволяють відрегулювати поперечні балки й діагональні з’єднання під потрібним кутом.

З’єднувальний елемент Allround – це ретельно продумана конструкція. На одному рівні можливо виконати до 8 з’єднань під різними кутами. Збірка очевидна та інтуїтивно зрозуміла.

Також ми виготовляємо Allround System із алюмінію, що аналогічно по своїй конструкційній системі із сталі. Елементи цього типу використовуються там, де:

 • елементи риштувань потрібно переносити вручну;
 • потрібна низька вага конструкції або ж до неї висуваються особливі естетичні умови (театральні декорації, виставкові та ярмаркові конструкції, пересувні башти);
 • сталеві елементи не можливо використовувати в зв’язку з їх фізичними властивостями.

Особливості системи Layher – переваги, які ви отримуєте:

Оригінальна технологія з’єднання

 • вісім з’єднань в одній площині;
 • автоматичне задання прямих кутів;
 • можливість регулювання кутів;
 • автоматичне центрування під час збирання;
 • зменшення витрат на матеріали;

Повний набір додаткових елементів

 • необмежені можливості використання, для спеціальних та нестандартних рішень;
 • сумісність з іншими системами та продукцією компанії Layher;

Ефективність

 • зменшення часу на збирання;
 • безпека в роботі;

Офіційні дозволи

 • міжнародні сертифікати на сталеві та алюмінієві системи.

З УНІВЕРСАЛЬНОЮ СИСТЕМОЮ ALLROUND SCAFFOLDING
У ВАС ЗАВЖДИ БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ У ВИКОРИСТАННІ
ДЯКУЮЧИ ГНУЧКОСТІ РІШЕНЬ ТА БЕЗПЕЦІ КОНСТРУКЦІЙ

УНІВЕРСАЛЬНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ТА БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Перевірена комбінація зручних з’єднань у швидкій, системній та простій технології з функцією AutoLock, полегшуються з’єднання, котрі автоматично встановлюються під потрібним кутом, одночасно забезпечуючи безпеку монтажних робіт.

Layher Allround Scaffolding тепер став синонімом модульних риштувань на ринку індустрії.

З моменту свого запуску в 1974 році, ця оригінальна система постійно розвивається й пропонує вражаюче різноманіття: на будь якому будівельному майданчику, в промисловості, хімічних заводах, електростанціях, верфях та на видовищних заходах. В якості будівельних риштувань, для стандартного застосування захисту об’єктів, фасадних робіт або підтримуючих конструкцій, як внутрішніх так і зовнішніх робіт.

Навіть з дуже складними структурами й стилями архітектури в умовах підвищених вимог до безпеки, Allroudn Scaffolding – це більш швидке, безпечне та економічне рішення.


БРОШУРА ЗАСТОСУВАННЯ ALLROUND
Переглянути та Завантажити

БРОШУРА LAYHER LIGHTWEIGHT
Переглянути та Завантажити

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ПИШІТЬ НАМ
Ми завжди готові вам відповісти і надати інформаційну підтримку.
Будемо раді співпраці на шляху до вашого успіху.