НОВЕ ІМ’Я НА РИНКУ ВИРОБНИКІВ АЛЮМІНІЄВИХ ФЕРМ ТА СЦЕНІЧНИХ ПОДІУМІВ

Новий виробник ферм та сценічних систем Sixty82 з’явився тільки 1 березня цього року, а незабаром після цього вже в середині квітня зробив публічну презентацію на виставці Prolight + Sound 2018. Стенд Sixty82 був побудований з використанням деяких своїх продуктів для створення імітації пивного пабу. У комплекті з баром, який пропонує пиво Sixty82, були місця для перемовин і повний набір запропонованих продуктів. Ця гостинність відобразила доброзичливий, доступний характер компанії, чия команда дійсно користується авторитетом по своїм минулим роботам в цьому секторі і ставить обслуговування клієнтів в авангарді своєї діяльності. Стенд постійно був наповнений клієнтами протягом усіх чотирьох днів виставки. На другий день в кінці компанія влаштувала на стенді вечірку з виступом живої групи, де було багато нових та “старих” персон з індустрії, тим самим вона публічно відсвяткувала свій вихід на ринок.

Компанія офіційно запустила новий мобільний додаток “Sixty82”, який дає можливість користувачам миттєво отримувати, як унікальні 3D образи елементів, так і загальні дані про походження та безпечне використання продуктів системи. Це стало можливим з використанням унікальних персоналізаторів кожного компонента, отриманих за допомогою мітки RFID.

«З деякими з найбільш досвідчених та надійних людей в світі, які займаються виробництвом та використанням продукції, ми були дуже раді бути в цьому році на Prolight + Sound», – сказав генеральний директор і творець нового бренду Sixty82 Фокко Смедінг. «Наша пристрасть завжди полягала в тому, щоб забезпечувати галузь безпечними, добре продуманими продуктами. Ми зосередилися на впровадженні нових технологій, які протягом короткого проміжку часу стануть галузевим стандартом і забезпечать нашим клієнтам впевненість та безпеку ».

Нова компанія стала втіленням інноваційного задуму легендарної особистості Фокко Смедінга, який починав на початку 90-х років у співпраці з Мартіном Куйпером в створенні компанії Eurotruss, а потім заснував та зробив успішну власну компанію Prolyte Group. У той період JSA Stage Company мала довгу та плідну співпрацю з продажу продукції Prolyte Products та лебідок Prolyft на російському і українському ринках. Директор JSA Europe – Олександр Стрижак був запрошений, як бажаний гість на прем’єру нової компанії і мав позитивне дружнє спілкування з членами нової команди Sixty82, які були насправді хорошими знайомими по спільній діяльності в минулому.

Бажаємо новому ПРОДУКТУ успіхів, досягнень та великих продажів.

Більше інформації про компанію дивіться тут: www.sixty82.nl

Нижче деякі фото стендів: Sixty82, Prolyte Group і Eurotruss і фото Олександра Стрижака і Фокко Смедінга