Layher

ЛАСКАВО ПРОСИМО У СВІТ УСПІХУ УНІВЕРСАЛЬНИХ
БУДІВЕЛЬНИХ РИШТУВАНЬ ТА ТИМЧАСОВИХ КОНСТРУКЦІЙ!

Ось уже понад 75 років в усьому світі ім’я Layher (Німеччина) є синонімом високоякісних та перевірених багаторічною практикою систем будівельних риштувань і систем для створення тимчасового доступу, широким спектром послуг та надійним партнерством. Кращим доказом цього є інтелектуальні рішення та унікальна продукція, що полегшують вашу повсякденну роботу в будівництві, ремонтних роботах та в івент індустрії.

Міжнародна по своєму бізнесу компанія Layher, завжди у вашому розпорядженні з накопиченим досвідом співпраці та виробничими можливостями.

Офіційний сайт Layher англійською мовою – www.layher.com

Інформація для користувачів продукції Layher в Україні:

Системи Layher універсальні і складаються з декількох напрямків і типів продукції. Глобально це не просто риштування, а модульні елементи для тимчасових конструкцій різного призначення та безпечних структур систем доступу робочого персоналу для проведення необхідних робіт на висоті і не тільки. А також, для створення тимчасових структурних споруд. Всі системи Layher сумісні між собою і є доповненням одна до одної, для досягнення кращих результатів і розширення можливостей.

Простота, швидкість і гнучкість доступу – це три ключові вимоги для всіх типів будівництва. Системи Layher не тільки відповідають цим вимогам, а і розвиваються в цих напрямках, а також постійно додаючи цілий ряд спеціально розроблених аксесуарів для того, щоб всі користувачі змогли отримати якомога більше зацікавленості та задоволення від застосування всіх вироблених систем Layher.

МОДУЛЬНІ РИШТУВАННЯ КЛИНОВОГО ТИПУ – ALLROUND SCAFFOLDING

Унікальний продукт та революційна розробка заводу Layher. Призначені для забезпечення доступу на будь-яку висоту та у важкодоступні місця. Відрізняються своєю безпекою, багатофункціональністю, широким спектром застосування. Використовуються для виконання робіт як зовні, так і всередині будівель, кораблів, літаків, нафтових баків, всередині заводських цехів та інших об’єктах промисловості. Виготовляються, як з гальванізованої полегшеної сталі, так і з алюмінію. Застосовується в різних комбінаціях з іншими системами і повністю з ними сумісна. Риштування Allround також використовують, як основи конструкцій складних структурних споруд і для вирішення особливих інженерних будівельних завдань. Часто використовуються в індустрії розваг в поєднанні з іншими системами Layher.

Дізнайтеся більше тут …

ФАСАДНІ БУДІВЕЛЬНІ РИШТУВАННЯ РАМНОГО ТИПУ – SPEEDYSCAFF (BLITZ)

Перша розроблена Layher система, що складається в основі всього лише з шести базових елементів. Базовим елементом, є прямокутні легкі рами шириною проходу – 0,75 м або 1,09 м. Професійні – дуже зручні і безпечні риштування – швидко монтуються без болтових з’єднань. Зручні для зберігання і транспортування та мають велику додаткову елементну базу. Виготовляються з полегшеної гальванізованої сталі. Настил – перфоровані щити або з полегшеної фанери. Можуть встановлюватися на нерівній або похилій поверхні. Робочі майданчики можуть збільшуватися за допомогою консолей. Найкраще застосування при проведенні ремонтних і реставраційних робіт на фасадах будівель та промислових об’єктах.

Дізнайтеся більше тут …

ПОГОДНІ СИСТЕМИ ЗАХИСТУ ТА ДАХИ – LAYHER PROTECTIVE SYSTEMS

Це комплексні рішення для захисту від погодних умов та безпеки ведення робіт. Складаються з декількох напрямків:

Protect System – використовуються замість сітки або фасадної плівки. Вона складається з касет-панелей вироблених з алюмінієвого каркасу, по периметру якого знаходиться гума ущільнювача. Всередині каркасу вставляють оцинкований сталевий лист або прозорий пластик. Касети швидко монтуються, забезпечуючи хороший щільний захист та природне освітлення. Застосовуються, як на системних риштуваннях – Allround Scaffolders, так і на рамних риштуваннях – Speedy Scaf.

У системи “захисту” також входять Дахові системи такі як:

  • касетна система та Кедер Система (різних модифікацій). Вони призначені для накриття об’єктів при проведенні довгострокових будівельних та ремонтних робіт. Це все забезпечує надійний захист від негоди та шуму, надає можливість не зупиняти робочі процеси. А також придають об`єктам сучасний та гарний зовнішній вигляд.

Додатково:

  • дахові системи Layher застосовують в індустрії шоу-бізнесу та різних розважальних заходах.

Дізнайтеся більше тут …

КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ШОУ І ПОДІЄВИХ ЗАХОДІВ  – EVENT SYSTEM

Універсальна система подіумів для сцен і різних платформ, а також швидкобудуюємі мобільні трибуни, для глядачів в поєднанні з іншими системами Layher такими як Allround, дахові системи Keder Roof і Cassette Roof. Системи дають більше можливостей для проведення концертів, культурних і спортивних заходів. Це професійні міцні та безпечні конструкції, які в різних комбінаціях дають більше можливостей, для застосування в цьому секторі. Широке застосування Event System допомагає у вирішенні творчих завдань та не обмежують організаторів в процесі постановки проектів в різних ситуаціях.

Дізнайтеся більше тут …

ДОДАТКОВІ ЕЛЕМЕНТИ ДЛЯ ВЕЛИКИХ МОЖЛИВОСТЕЙ – SYSTEM-FREE ACCESSORIES

Враховуючи на зростаючий попит клієнтів Layher до все більшого використання, інтегрованих між собою систем в різних сферах застосування та спираючись на їх досвід, Layher створили цілий напрям проектування та виробництва додаткових елементів, аксесуарів, для поліпшення і розширення можливостей. Ці елементи дають кращий результат в нестандартних ситуаціях або там де деякі робочі процеси стали повсякденними і зажадали деяких спеціальних рішень. Так як сфера застосування тимчасових конструкцій необмежена, то створення нових розумних елементів перетворилося для Layher в окрему систему продукції.

Дізнайтеся більше тут …

ПІДТРИМУЮЧИ РИШТУВАННЯ АБО СТРУКТУРА БАШТ ОПОР – ALLROUND SHORING TOWER – TG60

Інноваційна секційна модульна система Shoring TG 60 разом з Layher Allround Scaffolding створюють ще більше можливостей. Продумана послідовність складання та інтегрована допомога обох систем роблять збірку конструкцій силових опорних башт простіше та безпечніше, ніж будь-коли раніше. Це багато-профільна система призначена для створення надійних опорних структур для опалубки, підтримки перекриттів, балкових конструктивів, мостових прольотів та багато чого іншого

Дізнайтеся більше тут …

МОБІЛЬНІ БАШТИ-ТУРИ (БАШТИ-ПЛАТФОРМИ) – ROLLING TOWERS

Це ціла система легких модульних елементів виготовлених з міцного алюмінію, швидко збираються в конструкції башт та зручно зберігаються. Завдяки простим принципам комбінування можливо багато варіантів збірок з декількома додатковими компонентами. Це зменшує потребу в запасах і скорочує логістичні витрати в використанні. Башти-тури системи Rolling Towers призначені для повсякденних і різноманітних робіт, як для професіоналів, так і для звичайних користувачів. Система застосовується, для найкращої ефективності роботи на різних, в тому числі і великих висотах (максимальна робоча – до 15 м), де потрібна безпечна стійкість.

Дізнайтеся більше тут …

LAYHER LADDERS AND STAIRWAYS – ДРАБИНИ ТА СТРЕМЯНКИ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Драбини та стремянки повинні бути зручні та надійні, забезпечуючи впевнену опору для виконання робіт на кожній висоті і незалежно від того, використовуються вони щодня або іноді з нагоди.

Завдяки широкому асортименту драбин, виготовлених з алюмінію, дерева або композитних матеріалів для професійного використання, Layher відповідає цим вимогам. Марка Layher має більш ніж 70-річний досвід у проектуванні і виробництві драбин. Користуючись драбинами Layher ви зміни своє уявлення про цей продукт, як просто про звичайні «палички з перекладинами”.

Виробництво драбин – це традиція, яка йде від початку народження заводу.

Дізнайтеся більше тут …

Завод Layher, провідний виробник модульних та сумісних систем будівельних риштувань, який своєю продукцією створює стандарти застосування і правила робіт в цьому секторі, розробляє та впроваджує інновації.

LAYHER НЕ ПРОСТО КАЖЕ ПРО ЯКІСТЬ
ЗАВОД ВИРОБЛЯЄ ЙОГО З РОКУ В РІК!

Ретельно обрані матеріали, майстерно організовані процеси виробничих робіт, точна автоматизація та інженерні розробки в підсумку дають виняткові результати.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ПИШІТЬ НАМ
Ми завжди готові вам відповісти і надати інформаційну підтримку.
Будемо раді співпраці на шляху до вашого успіху.