Layher Stages & Podiums

СЦЕНІЧНІ ПОДІУМИ
LAYHER STAGES & PODIUMS

Система Layher Event Stages для великих сцен та простих подіумів

Подіуми та сцени, для міських фестивалів, театральних постанов, приватних заходів, концертів під відкритим небом, під навісом чи в приміщенні є основним об’єктом таких подій.

Система сценічних щитів і спеціальних елементів Layher Event дає Вам більш гнучкі, для застосування і широкі можливості, для трансформації конструкцій.

Різноманітне використання:

Платформи (сценічні щити), включаючи й базову частину з системи Allround Scaffolding, можуть нарощуватися елементами стандартного розміру, згідно конкретним вимогам замовника. До них можна додати різні модулі конструкції, як в горизонтальному напрямку, так і по висоті. Все залежить тільки від вашої творчості і поставлених завдань.

Щитове покриття Layher Event
Простота, комфорт, зручність і надійність

Сценічні Щити (станки, подіуми, подести) – ця система розроблена з урахуванням простоти і легкості збирання – що надає неперевершену швидкість встановлення без допомоги спеціальних інструментів та кріплень. Надійність і здатність витримувати високі навантаження (дякуючи ретельно відібраним матеріалам і суворому контролю якості виготовлення) є невід’ємною частиною всієї концепції цієї системи.

Щити виготовляються на основі алюмінієвого каркасу з вбудованого листа якісної вологостійкої та багатошарової фанери. Поверхня вкрита ламінованим шаром з ефектом антиковзання. Станки підходять для професійного використання і гарантують довгий строк служби. Розміри станків Event відповідають стандартам системи Layher і загальноприйнятим нормам. Встановлюються на спеціальні елементи балкового типу і повністю інтегровані в систему Layher Allround Scaffolding.

Щитове покриття Layher Event має правильні геометричні форми і різні стандарти розмірів. За допомогою додаткових елементів його можна встановити на будь-якій висоті, застосовуючи для покриття рівних сценічних майданчиків, встановлюючи в місцях, для організації проходів і, для побудови різнорівневих структур глядацьких трибун або інших об’єктів.

Event System в поєднанні з іншими системами Layher
Це завжди вдале рішення для будь яких заходів

В систему Layher Event також входять елементи для різних варіантів сходів, перил та огорож.

Всі ці елементи системі повністю сумісні між собою і, є важливим доповненням при створенні структур в поєднанні з Layher Allround Scaffolding, Keder Roof, Cassette Roof, для заходів в індустрії концертів живої музики, культурних та спортивних подій. Маючи загальну перевірену і стандартизовану систему елементів, ви можете проектувати будь-які проекти.

Простота збирання, перевезення і зберігання

Встановлення щитів проходить швидко і без особливих зусиль, дякуючи невеликій вазі та розмірам окремих елементів, а також відсутності необхідності кріплення. Елементи швидко складати, вони не займають багато місця при транспортуванні і зберіганні. Це знижує витрати на роботу і перевезення.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ПИШІТЬ НАМ
Ми завжди готові вам відповісти і надати інформаційну підтримку.
Будемо раді співпраці на шляху до вашого успіху.