Конструкція Великої Сцени Layher витримала “натиск” фестивалю Atlas Weekend

Минулої неділі в столиці завершився майже тижневий фестивальний марафон Atlas Weekend – 2018, який тепер вже щорічно проходить в Києві на території ВДНГ (Виставкового Експоцентру України).

Всього для події на всьому задіяному просторі комплексу було встановлено сім сценічних майданчиків різних модифікацій і розмірів в залежності від поставлених завдань для виступів та музичних напрямків виконавців.

На Головній Сцені події за весь час з 03 по 08 липень виступило понад тридцять п’ять артистів. Глядачі могли побачити на Великій Сцені Layher таких популярних українських і західних музикантів та рок-гуртів як:

Dside Band, Ingret, Sender, Rumbero’s, Даша Суворова, Денис Реконвальд, Alyosha, Дорош, Michelle Andrade, Микита Ломакін, Alekseev, Monatik, NK, Мізки, Воплі Відоплясова, Олег Винник.

Selecta, Sender, Da Candy, Lost Frequencies, Don Diablo, Atomic Simao, Kadnay, Pianoboy, Арсен Мірзоян, Сергій Бабкін, Benjamin Clementine, Epolets, Бумбокс, Fontaliza, Бахрома, Антітiла,

Хедлайнерами фестивалю цього року без сумніву стали:

американська співачка італійського походження – LP,

нідерландський DJ № 1 – Martin Garrix,

культові музиканти британського року – Placebo

та легенда живої електронної музики – The Chemical Brothers.

В цьому році сцена була декорована “прозорими” світлодіодними екранами, що дозволяло постійно міняти зовнішній вигляд сцени для кожного виступу. Приємно, що велика інженерна конструкція з елементів Layher Allround Scaffolding і дахової системи Layher Cassette Roof, є головним об’єктом популярної і масової події літа в Києві.

До зустрічі на фестивалі в 2019!

Офіційний веб сайт фестивалю Atlas Weekend

Офіційна сторінка фестивалю в FaceBook

(*) Дана конструкція Сцени була побудована компанією “Біта Мюзик”