Layher Speedyscaf

ФАСАДНІ РАМНІ РИШТУВАННЯ –
LAYHER SPEEDYSCAF (BLITZ)

Швидка та безпечна рамна збірка будівельних риштувань.

Система складається з п’яти основних компонентів. Для її збирання потрібно всього декілька ручних операцій. Класична система швидкої збірки Layher SpeedyScaf забезпечує безпечний робочий простір, для будь яких видів робіт. Це не тільки швидка, але й дуже міцна система. Ретельно продуманий та універсальний набір елементів системи однаково зручний та практичний, для створення як будівельних риштувань так і спеціальних конструкцій.

Три системи в одній:
Шириною 0.73 м, сталева, гарячої гальванізації
Будівельний сертифікат: Z-8.1-16.2
Шириною 0.73 м, алюмінієва
Будівельний сертифікат: Z-8.1-844
Шириною 1.09 м, сталева, гарячої гальванізації
Будівельний сертифікат: Z-8.1-840

Найважливіша перевага системи Layher SpeedyScaf – швидка та проста збірка, без гвинтових з’єднань. Для всіх конструкцій в наявності різноманітні варіанти настилів та аксесуарів. З системою Layher SpeedyScaf Вам не доведеться витрачати кошти на коштовні спеціальні рішення. Ви можете це зробити на основі наявних елементів.

Конструкційна рама – носій

Швидкість встановлення і збирання каркасу забезпечується рамами: верхня частина секції використовується для встановлення настилу, кутові пластини з отворами використовуються для кріплення діагональних з’єднань і анкерного кріплення, захисні перила встановлюються в клинові пази на опорах рам.

Конструкція рам дозволяє встановлювати їх перпендикулярно за для компенсації допусків і має стандартну відстань прольоту.

Горизонтальний рівень забезпечується при необхідності регульованими гвинтовими – домкратами.

Щитовий настил

Система Layher пропонує різні варіанти настилів зі сталі (перфоровані), алюмінію, дерева (традиційні) та алюмінієвих рам з фанерним покриттям. Щити настилу легко вставляються в конструкційну раму – надійність з’єднань забезпечується фіксуючими гачками. Також ми пропонуємо щити з люками та відкидною драбиною, для безпечного пересування на поверховому рівні.

Діагональні елементи кріплення

Їх встановлення потрібно тільки для кожного п’ятого прольоту конструкції риштувань у якості вертикальних підсилювачів, для частини, що йде вздовж фасаду будівлі. Клинове з’єднання входить до опорної труби рами і забезпечує вертикальне регулювання елементів.

РАМНІ РИШТУВАННЯ SPEEDYSCAFF – МАЮТЬ ВЕЛИКІ МОЖЛИВОСТІ

Система розроблена з урахуванням використання різних варіантів навантажень на настил і можливостями застосування різної ширини прольотів між рамами, що забезпечує високу універсальність. Використовуючи деякі додаткові елементи ви отримуєте здатність різних поворотів конструкції, для складних фасадів – включаючи циліндр і сферу.

Всі основні елементи виготовлені з полегшеної сталі і оброблені гарячою гальванікою або виготовлені з міцного алюмінію.

SPEEDYSCAF – ШВИДКО ТА ПРОСТО

Дякуючи швидкодіючій монтажній рамі Lightweight обладнання Layher SpeedyScaf вже десятиліттями є визнаним лідером в системах фасадних риштувань. Сучасний вигляд, швидкість збирання, компактність і надійність – це те, що робить цю систему ідеальною для робіт з ремонту та реставрації будівель та споруд. Layher SpeedyScar, дякуючи своєму універсальному та продуманому асортименту деталей, однаково економічний для використання як в будівництві так і в індустріальному секторі.


КАТАЛОГ ЕЛЕМЕНТІВ SPEEDYSCAF
Переглянути та Завантажити

РЕКЛАМНА БРОШУРА LAYHER
Переглянути та Завантажити

БРОШУРА LAYHER LIGHTWEIGHT
Переглянути та Завантажити

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ПИШІТЬ НАМ
Ми завжди готові вам відповісти і надати інформаційну підтримку.
Будемо раді співпраці на шляху до вашого успіху.