Layher Rolling Towers

МОБІЛЬНІ ВИШКИ-ТУРИ
LAYHER ROLLING TOWERS

Для максимальної продуктивності на великих висотах вам потрібна висока стабільність та стійкість. Layher Rolling Towers, з його послідовним підходом до безпеки та якості, розробив продукти, що відповідають нормативним вимогам безпеки виробництва. Це підтверджують інспекції незалежних інститутів.

Layher Rolling Towers – Швидкі Системи Доступу
Ваші переваги – це якість та простота в деталях

Мобільні башти Layher Rolling Towers пропонують професіоналам в галузі будівництва та індивідуальним працівникам рішення будь-якої задачі для доступу до місця роботи на висоті. Завдяки модульним принципам багато варіантів збірки можливо з декількома компонентами. Це зменшує потребу в запасах та скорочує логістичні витрати. Легкі та зручні компоненти системи, виготовлені з алюмінію з кріпленням-засувкою, не тільки дозволяють швидко та легко монтувати структуру башти, але й забезпечують високу стабільність для концентрованої роботи на висоті від одного до майже 15 метрів.

Швидко збирані башти Layher Rolling Towers є переконливим рішенням завдяки їх великій робочій платформі та можливості регулювання робочої висоти. Їх адаптованість до умов майданчика дозволяє кожному професіоналу на об’єктах будівництва або ремонту працювати ергономічно і таким чином поліпшити свою індивідуальну безпеку та ефективність праці.

ОПОРНІ КОЛЕСА

Міцні колеса для високої маневреності та стабільності під час роботи. Різні матеріали покриття коліс дозволяють використовувати їх навіть на “чутливих” підлогових покриттях. Інтегровані з колесом гвинти-домкрати забезпечують легке та точне вирівнювання по висоті при їх зафіксованому положенні. Це покращує стабільність, дозволяючи користувачеві працювати спокійно та ефективно.

КОМБІНОВАНА  РАМА

Основна рама це одночасно подвійна функція – Опорного елемента та Драбини. Рифлена поверхня поперечного з’єднання в рамах забезпечує максимальне запобігання ковзання при підйомі та надійне зчеплення елементів кріплення структури башти. “Сходові рами” доступні в модулях розміром: висота 1,00 м та 2,00 м та ширина 0,75 м та 1,50 м. Довгі наконечники забезпечують надійне та просте з’єднання модулів між собою.

ПЕРИЛА ТА ДІАГОНАЛЬНІ РОЗПІРКИ  З КРІПЛЕННЯМ SNAP-ON CLAWS

Розумне кріплення “snap-on claws” (буквально: кіготь-клямка) дозволяє виключно швидке з’єднання без використання інструментів. Невеликий тиск, та лапка кріплення встане на місце сама по собі. Різні кольори наконечників для перил-огорож та діагональних з’єднань жорсткості допомагають розділити компоненти на частини та зекономити час.

ЩИТОВІ НАСТИЛИ

Міцніші щити з алюмінієвих рамок з фанерною вставкою що замикаються кріпленнями “snap-on claws” забезпечують простоту в обігу та установці. Протиковзка поверхню дає більш безпечне використання навіть в сиру погоду. Максимальна робоча поверхня виходить з шириною 68 см. Щити з вмонтованим люком зручні для застосування на великих висотах.

СТАБІЛЬНІСТЬ ТА СТІЙКІСТЬ

Безпека експлуатації башти повинна бути забезпечена для кожного етапу: складання, використання та демонтажу. Залежно від висоти збірки та чи буде вежа зібрана на відкритому повітрі або в закритому приміщенні, повинні бути вжиті наступні заходи: установка опорних елементів та кріплень, використання необхідних стабілізаторів та баласту.

Швидко збирана модульна конструкція башти Rolling Tower
Вільне пересування та надійна робоча площадка на висоті

  • Layher пропонує вишки-тури Rolling Tower для кожного необхідного випадку, так щоб габарити, висота, робоча площадка, підйом людей відповідав вимогам виконуваних робіт та безпеки.
  • Ергономічна збірка і висока рентабельність завдяки зручним компонентів зробленим з алюмінію та розумною без болтової системи кріплення елементів.
  • Прості та продумані рамні модулі, зручні легкі щити, системи укосів та страхувальні елементи стійкості.
  • Компактне зберігання елементів, простота перевезення, багатофункціональність застосування.
  • Ви можете розраховувати на максимальну якість та безпеку завдяки визнаної системи управління якістю виробництва та перевірок незалежними інститутами.

ОСНОВНІ МОДЕЛІ РІЗНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ – LAYHER ROLLING TOWERS:
ZIFA P2, UNI LIGHT P2, UNI COMPACT P2, UNI STANDARD P2,
UNI WIDE P2, UNI COMFORT, STARO ROLLING TOWER ТА ІНШІ…


БРОШУРА TEMPORARY ACCESSES
Переглянути та Завантажити

КАТАЛОГ LADDERS & STAIRWAYS
Переглянути та Завантажити

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ПИШІТЬ НАМ
Ми завжди готові вам відповісти і надати інформаційну підтримку.
Будемо раді співпраці на шляху до вашого успіху.