Layher Protect System

ЗАХИСНА СИСТЕМА ФАСАДІВ – PROTECT SYSTEM
ЗАКРИТТЯ КОНСТРУКЦІЙ ФАСАДНИХ СТІН ЗА ДОПОМОГОЮ КАСЕТ – ПАНЕЛЕЙ

Ця унікальна система пропонує детально опрацьовані елементи, сумісні з системами Layher SpeedyScaf та Allround Scaffolding. Вона забезпечує захист і безпечне знаходження як всередині робочого простору, так і для працівників чи пішоходів зовні. Технічне рішення і зовнішній вигляд захисних покриттів вельми вражаючий. З її допомогою можна швидко й недорого створити потрібний сучасний фасад з урахуванням конкретного місця.

Віднині ви можете забути про проблеми з будівельною сіткою та різними тканинними покриттями – з їх ремонтами та латками, які відволікають від роботи та віднімають дорогоцінний час.

Касетні панелі системи Protect складаються з легких алюмінієвих секційних рам з вставленими всередину сталевими або пластиковими листами. Всі види касет можуть встановлюватися фасадною стороною всередину. Панелі монтуються легко та швидко – без гвинтового з’єднання.

Спеціальні тримачі для кріплення на каркаси з елементів систем SpeedyScaf і Allround Scaffolding максимально спрощують встановлення та фіксацію касети (панелі). Кожну окрему касету можна вийняти і вставити назад не розбираючи встановленні блоки. Передбачені різні розміри в довжину, кутові перехідники і дверні блоки для організації проходів.

За допомогою касет (панелей) з прозорим пластиком, можна працювати в умовах денного світла за щільною захисною стіною. Надійні сталеві листи касет (панелей) захищають від пилу та бруду, надають безпеку від попадання сторонніх предметів.

Маючи лише невелику кількість окремих деталей можна отримати різні нестандартні конфігурації покриття. Система Layher Protect модульна, призначена для частої збірки і універсальна в застосуванні при зміні умов та завдання.

Легка вага, швидке збирання в простій і логічній послідовності полегшує монтажні роботи.

Дякуючи універсальному гумовому ущільненню по периметру касети (панелі) ви в значній мірі захищені від опадів та вітру, для проведення ремонтно – реставраційних робіт, видалення азбесту та піскоструминних робіт.

КАСЕТИ – ПАНЕЛІ LAYHER PROTECTIVE SYSTEMS – ЗАХИСТ І ДИЗАЙН

Систему Layher Protect використовують також для покриття стін різних споруд від тимчасових наметів до павільйонів зберігання чи виробництва. Дякуючи привабливому зовнішньому вигляду їх часто застосовують як елемент дизайну при проведенні різних подій.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ПИШІТЬ НАМ
Ми завжди готові вам відповісти і надати інформаційну підтримку.
Будемо раді співпраці на шляху до вашого успіху.