Layher Ladders and Stairways

ПРОФЕСІЙНІ ДРАБИНИ ТА СТРЕМЯНКИ
LAYHER PROFESSIONAL LADDERS AND STAIRWAYS

Завод Layher пропонує сходи, які відповідають усім необхідним вимогам для експлуатації. Завдяки широкому асортименту додаткових аксесуарів ви завжди готові до вирішення будь-яких робочих завдань.

LAYHER LADDERS AND STAIRWAYS
ВИСОКОЯКІСНІ ДРАБИНИ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ

Ергономічність та довгий термін служби нашої продукції забезпечений завдяки надійності і порівняно легкій вазі сходів з алюмінію, дерева або комбінованих матеріалів. Кожні сходи Layher перевіряється перед тим, як покинути завод для відправки в магазин.

Ви можете розраховувати на максимальну якість та безпеку завдяки визнаній системі управління якістю виробництва та перевірок незалежними інститутами.

Драбини Layher поставляються з 5-річною гарантією. Це включає матеріал та виробничі дефекти у всіх алюмінієвих та сталевих деталях. Гарантія починається з дати покупки продукту, про що свідчить наявність чека.

Завод Layher ось уже понад 70 років виробляє різні типи драбин для побутового та професійного використання і є експертом та найвищим фахівцем в цій галузі.

Aluminum Ladders

Алюмінієві драбини Layher дуже міцні та витримують довгий термін служби, мають продуманий дизайн та невелику вага. Використовуються всіма професіями та в побуті. Це хороший спосіб організації місця для зручної роботи при доступі до більш високих рівнів. Нековзаючіі закінчення ніжок драбин, рифлені щаблі й мала вага забезпечують більш ергономічну роботу та безпеку використання.

Wooden Ladders

Дерев’яні драбини Layher міцні та відносно недорогі. Вони підходять для низьких висот, де вага не є вирішальним аргументом. Дерев’яні сходи є першим вибором, щоб уникнути алюмінієвих плям на руках. Художники та інсталятори гіпсокартону, зокрема, користуються дерев’яними сходами. Дерев’яні драбини також є символом справжнього традиційного стилю.

Combination Ladders

Драбини Layher зроблені з комбінованих матеріалів об’єднують переваги рифлених алюмінієвих сходинок-перекладин з ізоляційними властивостями дерев’яних опорних ніжок. Основними користувачами таких драбин є електрики та інші люди, що працюють в місцях з високою напругою.

Якість драбин і стрем’янок Layher видно в деталях.
Професійні можливості для будь-яких видів праць

ОСНОВНІ МОДЕЛІ ДРАБИН LAYHER РІЗНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
SIMPLE LADDERS, DOUBLE LADDERS, ROOF LADDERS, MULTIFUNCTIONAL LADDERS, ALUMINIUM STAIRWAYS & ACCESSUARIES


КАТАЛОГ LADDERS & STAIRWAYS
Переглянути та Завантажити

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ПИШІТЬ НАМ
Ми завжди готові вам відповісти і надати інформаційну підтримку.
Будемо раді співпраці на шляху до вашого успіху.