Layher Keder Roof XL

LAYHER KEDER ROOF XL
СИСТЕМА МОДУЛЬНИХ КАРКАСНО-ТЕНТОВИХ ДАХІВ
ПРОСТЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАКРИТТЯ МАЙДАНЧИКІВ І ОБ’ЄКТІВ ВІД НЕГОДИ, ДЛЯ СЦЕН ТА ПАВІЛЬЙОНІВ

Це дуже легка та економічна система захисту від негоди. Вона має привабливий сучасний зовнішній вигляд. Каркас даху встановлюється в найкоротші терміни без використання автокрану в звичайних умовах. Недороге, готове рішення для створення даху або навісу. Вона може використовуватися в якості захисних тентів при ремонтних чи реставраційних роботах або в якості даху для сцени та спорудженню різних павільйонів.

З Keder Roof XL Layher встановлює нові стандарти для сучасного перекриття будівельних майданчиків чи об’єктів. Keder Roof XL – економне рішення для невеликих, середніх та великих прольотів. Приймаючи до уваги вимоги, щоб впоратися з місцевими погодними умовами, вона може бути побудована з прольотами до 40 метрів!

ДАХИ LAYHER KEDER ROOF XL – ЗРУЧНИЙ СПОСІБ ЗАХИСТУ ВІД НЕГОДИ

Keder Roof XL побудований на легких алюмінієвих фермах з інтегрованою секцією кріплення тенту «кедер» в верхній частині. Конструкція даху збирається швидко і легко дякуючи легкій вазі та безгвинтовому з’єднанню основних елементів.

Тентове покриття кріпиться просто і надійно. Щільна фіксація в пазах «кедер» вздовж всього прольоту несучих ферм і правильна геометрія конструкції забезпечує необхідний натяг полотна тенту, захищаючи від опадів та вітру й надаючи всій конструкції елегантний вигляд.

Keder Roof XL має безліч сфер застосування: покрівля під час добудови поверху чи ремонту дерев’яних дахів і покриттів, захисту від атмосферних впливів для нових конструкцій та будівель, ремонтних роботах на автомагістралях, мостах, корабельних доках і аеродромах, а також численних варіантах для проведення різних заходів і просто, як укриття під час проведення звичайних робіт або для зберігання.

УНІВЕРСАЛЬНІ ТЕНТОВІ ДАХИ LAYHER – KEDER ROOF XL

Наявність елементів, таблиці параметрів та матеріалів, з вказаною здатністю несучих навантажень полегшують планування та вирішення ваших завдань.

Можлива побудова різних розмірів та конфігурацій – односхилі, двосхилі, багаторівневі, з різними схилами і багатокутної форми. Може легко поєднуватися з системами Layher SpeedyScaf та Layher Allround Scaffolding в якості опорних конструкцій стін і базових платформ. Ширина прольоту даху до 40 метрів, а довжина і висота будь-які в залежності від потреб виконуваних робіт. Високі сніжні навантаження (до 1.0 кН/м2) з середніми прольотами.

Особливості і переваги системи Layher, які ви отримуєте:

Модульний принцип конструкції

  • Відмінне рішення для постійно зростаючих умов до захисту об’єктів під час проведення робіт.

Багаторазовість використання

  • Довгий строк служби, різноманіття варіантів використання та економічне заощадження.

Зручність у використанні

  • Швидке та легке транспортування, низька вага елементів, швидке збирання і зручне зберігання.

Безпека

  • Протестовано для конструкцій висотою до 90 метрів.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ПИШІТЬ НАМ
Ми завжди готові вам відповісти і надати інформаційну підтримку.
Будемо раді співпраці на шляху до вашого успіху.