Layher Event Constructions

КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ПОДІЙ
LAYHER EVENT CONSTRUCTIONS

Додаткові елементи Layher Event Systems
Додаткові професійні можливості для будь-яких заходів

В поєднанні різних систем Layher, які повністю сумісні між собою ви маєте широкі можливості для побудови конструкцій різного призначення для проведення масових культурних і спортивних заходів, концертів та приватних вечірок. Ми постійно вдосконалюємо елементну базу нашої продукції, для задоволення нових потреб наших клієнтів. Деякі напрямки з часом отримують статус систем. Нижче ми наведемо деякі з них:

LAYHER – FOH TOWER KIT SYSTEM
СИСТЕМА КОНСТРУКЦІЙ ПУЛЬТОВИХ БАШТ

Система Layher FOH Tower Kit надає вам правильне рішення, для постановки Front-Of-House (Пультова Вежа встановлена перед сценою). Для задоволення вимог інженерів, що найбільш часто зустрічаються по звуку, світлу, відео і телевізійних операторів – доступно в цілому 12 комплектів в системі FOH Tower Complete KIT.

Дякуючи системі FOH Tower Kit та універсальним елементам Allround Scaffolding, немає обмежень для варіантів, які ви можете створити. Будь то шириною в 2 чи 3 відсіки, в 1, 2 або 3 поверхи з дахом та боковим закриттям. Система FOH Tower Kit надає більше можливостей.

Швидке та просте збирання дякуючи оптимальному використанню елементів. Елегантний та практичний дизайн і невелика кількість особливих деталей. Можливі максимум три рівні поверховості, без встановлення центральних опор, котрі заважають у внутрішньому просторі.

Повний погодний захист стін з використанням тентів з кріпленням Кедер. Розраховано відповідно з останнім стандартом EN 13814.

THE LAYHER VIDEO WALL SYSTEM
КОНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ВІДЕО ЕКРАНІВ

Щоб надати всім глядачам більш зручний погляд на виконавців, під час проведення великих концертів, як проходять під відкритим небом так і в залах, а також під час трансляції великих спортивних подій, таких як Кубок світу ФІФА або Олімпійські Ігри, які все більш перетворюються на видовище, для публіки. Світлодіодні відео-екрани тепер є одним з найважливіших елементів таких заходів. Саме для цієї технології, Layher розробив свою систему конструкцій, для відео-стін з універсальною системою, адаптацією до вимог на місці та урахуванням необхідних навантажень, для кріплення підвісних деталей.

Надійна та безпечна конструкція, для встановлення світлодіодних відео-екранів різних розмірів та навантажень.

Підтримуюча структура з стандартних елементів Layher Allround. Додаткові опції спеціальних елементів, для системи підвісу модулів екрану, звукових систем, каркас навісу, для захисту від сонячних променів та можливість встановлення подіумів при необхідності.

LAYHER EVENT – STAGE WITH TRUSS ROOF
СПЕЦІАЛЬНА СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ ФЕРМ ДАХУ ДО СЦЕНИ

THE UNIVERSAL BASE FOR LAYHER STAGES
УНІВЕРСАЛЬНА БАЗА ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ОПОРНИХ ФЕРМ ДАХУ НА СЦЕНІ

З універсальною базою Layher, ви можете ефективно встановлювати опорні ферми даху до конструкцій подіуму сцени Layher Event. Особливістю цього рішення є те, що можна постійно регулювати горизонтальний напрямок майже будь-якого  положення опорних стовпів. Дана система призначена витримувати навантаження на малі або середні по розміру дахи.

Якщо основу слід використовувати, для великих дахових систем, в залежності від несучої здатності, може знадобиться додаткова підтримка та посилення базової конструкції.

Перевага універсального базового модуля складається в тому, що ви встановлюєте дахову систему відразу в точному горизонтальному рівні та інтегруєте її до всієї сцени, як до баласту, що дає більше надійності та безпеки.

LAYHER STEEL & ALUMINIUM TRUSS SYSTEM
СИСТЕМА СТАЛЕВИХ ТА АЛЮМІНІЄВИХ ФЕРМ

Layher Steel Truss System

Сталева ферма Layher є ідеальним рішенням для структур, які повинні забезпечити надійну міцність з точки зору несучої здатності, при цьому має бути швидкою та легкою в збиранні. Ферми мають практичні зовнішні габаритні розміри, високу несучу здатність на відстанях при великих прольотах між точками зчеплень або кріплень. Швидке збирання, дякуючи використанню перевірених вилочних роз’ємів дають простоту у застосуванні.

Layher Aluminium Truss System

Алюмінієві фермові системи були розробленні, для полегшених і середніх поперечних з’єднань, що використовуються в сценічному та виставковому секторах. Ферми можуть поставлятися у варіантах розмірів H30 і H40. Вони міцні, компактні та універсальні, а також мають дуже низьку вагу. Збирання просте і швидке – без гвинтових з’єднань. Великі несучі здібності в поєднанні з мінімальним прогином на відстані.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ПИШІТЬ НАМ
Ми завжди готові вам відповісти і надати інформаційну підтримку.
Будемо раді співпраці на шляху до вашого успіху.