Візит JSA Europe в компанію Layher Baltic

В кінці травня керуючий компанією JSA Europe Олександр Стрижак приїхав на ділову зустріч в дружню компанію Layher Baltic. Це дочірня компанія з продажу та просування продукції заводу Layher – кращого виробника універсальних системних будівельних риштувань, систем доступу та конструкцій для подієвої індустрії.

Офіс і склад компанії Layher Baltic розташований в передмісті Вільнюса, столиці Литовської Республіки. Компанія відповідає за продажі продукції заводу на території країн Балтії – Латвія, Литва, Естонія і в Калінінградській області (Königsberg Region). Компанія успішно працює і взаємодіє з компаніями та представниками будівельної індустрії та івент-сектора у всіх цих країнах вже протягом одинадцяти років. Команда компанії на чолі з Віктором Воронцовим зробила великий внесок у розвиток сучасних стандартів і технологій використання продукції заводу Layher в Балтійському регіоні. Компанія Layher Baltic була заснована в 2007 році, в той же час коли JSA Stage Company почала активно діяти в Україні та Європі.

Чергова зустріч пройшла успішно: було отримано багато інформації про нові продукти, терміни виготовлення замовлень і їх постачання в цьому “гарячому” сезоні, в умовах підвищеного попиту на продукцію заводу Layher, пов’язану з підвищенням економічної активності, як в Європі, так і в світі, а також були обговорені шляхи співпраці та взаємодії.

Напис LAISVĖ означає СВОБОДА литовською мовою.

Цього року Литва, Латвія і Естонія святкують 100 річчя отримання Незалежності своїми країнами.