Layher Allround Shoring Frame

ПІДТРИМУЮЧІ РИШТУВАННЯ ТА ОПАЛУБКА
LAYHER ALLROUND SHORING FRAME

Рамні модулі Allround Shoring TG 60 дозволяють використовувати просту, швидку, гнучку та безпечну збірку опорних башт, для будівельних структур. Оскільки всі кріпіжні рами є симетричними, під час складання не слід використовувати діагональну фіксацію. Allround Shoring TG 60 може передавати навантаження до 6 т на стандарт. Структурний аналіз Allround Shoring TG 60 відповідає стандарту DIN EN 12812.

ЗРУЧНА МОДУЛЬНО-РАМНА СИСТЕМА – LAYHER SHORING TG 60
ЦЕ ЩЕ БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ БУДІВЕЛЬНИХ РИШТУВАНЬ

Структури башт, можуть бути легко адаптовані до стандартних параметрів опалубки за допомогою елементів Allround розміром від 1,09 м до 3,07 м та відповідних діагональних з’єднань.

Allround Shoring TG 60 володіє автоматично інтегрованим, додатковим боковим захистом. Це означає, що вертикальна збірка досить безпечна та можлива без допоміжних пристроїв.

Модулі Allround Shoring Frames TG 60 були розроблені на основі Layher Allround Scaffolding. Вони виготовлені з посиленої, високоміцної сталевої труби з використанням двох діагональних кутових брекетів та максимальної ваги 18 кг. Кожен стандарт може витримувати навантаження до 6 т. Це дозволяє монтувати башти великої висоти, а спеціальні елементи скріплювати між собою, тим самим  збільшуючи здатність несучих навантажень.

ОПОРНІ БАШТИ І КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ОПАЛУБКИ – LAYHER SHORING TG 60
РОЗУМНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ – ЗАВДЯКИ МОЖЛИВОСТІ ЗМІНЮВАТИ ПАРАМЕТРИ РОЗМІРІВ

Довжина секційних модулів

Башти Allround Shoring Tower TG 60 можуть бути легко адаптовані до стандартних розмірів, для опор опалубки або підтримуючих конструкцій відповідно до вимог по навантаженню. Для цього потрібно всього лише вибрати з системи Layher Allround Scaffolding горизонтальний з’єднувальний елемент (ledgers / rigel) та діагональний укіс (diagonal brace) відповідної довжини, а основні компоненти – модулі Shoring Frames TG 60 – залишаються незмінними.

Оптимізація матеріалів

Універсальність системи означає, що ви можете ще краще використовувати їх високу несучу здатність, для своїх завдань на будівельному майданчику при обліку швидкого монтажу структур башт і простоти збірки без болтового з’єднання. Це економить матеріали, робочий час та ваші гроші.

Швидка зміна положення

Башти можна швидко та ефективно переміщати, використовуючи колеса, які можуть бути легко закріплені в основі кожної опорної стійки. Це набагато ефективніше, замість необхідності демонтувати та повторно збирати всю конструкцію.  Таким чином, можливо пересувати навіть цілі групи башт за одну операцію. Також, вертикально зібрані структури осторонь, потім можна переміщати в потрібне місце за допомогою цих спеціальних коліс, що витримують необхідне навантаження.

Простий монтаж із застосуванням крана

При необхідності, в разі складності ведення праці, структура башти Shoring Tower TG 60 може бути змонтована горизонтально на рівні землі, або, може бути зібрана вертикально, перш ніж бути встановленою на потрібне місце. А потім завдяки надійності кріплень та жорсткої структурі каркаса, башта може бути переміщена по повітрю за допомогою крана в потрібному напрямку.

SHORING TG 60 УНІВЕРСАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ З ІНШИМИ СИСТЕМАМИ LAYHER
БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ПІДТРИМУЮЧИХ ОПОР І ОПАЛУБКИ


БРОШУРА LAYHER SHORING TG 60
Переглянути та Завантажити

КАТАЛОГ ALLROUND SCAFFOLDING
Переглянути та Завантажити

БРОШУРА LAYHER STAR FRAME
Переглянути та Завантажити

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ПИШІТЬ НАМ
Ми завжди готові вам відповісти і надати інформаційну підтримку.
Будемо раді співпраці на шляху до вашого успіху.