З НОВИМ РОКОМ ТА НОВИМ ЕТАПОМ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ!

Шановні клієнти, ділові партнери та друзі компанії, Новий Рік вже настав і попереду на всіх нас чекають нові можливості, нові виклики та нові досягнення. Команда JSA Europe бажає вам здорового, енергійного та благополучного 2022 року! Піднімайте ваш бізнес на новий рівень, робіть більше успіхів, знаходите цікаві рішення для виконання завдань, створюйте найкраще та найкорисніше для вас, ваших співробітників і, найголовніше, для ваших клієнтів!

Успіхів усім і майте багато позитивних подій цього року!

З повагою,
команда сценічної компанії JSA Europe.

Ми будемо раді взаємовигідній співпраці з вами наступного року! Наша компанія пропонує в покупку якісну продукцію від найкращих світових виробників для постановки сценічних та інших тимчасових конструкцій у концертній та подійній індустрії.

Компанія JSA Europe є партнером з просування та продажу продукції заводу SIXTY82 (Нідерланди), одного з найкращих у світі виробників алюмінієвих сценічних ферм та структур.

JSA Є ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ’ЮТОР SIXTY82
В ?? УКРАЇНІ ТА ?? ЛАТВІЇ:

Електронна пошта: sixty82@jsa-stage.com
Телефон в Україні: +380443614848
Телефон у Латвії: +37122774848

Компанія JSA Europe також є давнім партнером, починаючи з 1997 року, заводу Layher (Німеччина) з просування та продажу його продукції. Універсальні системи, що виробляються заводом Layher, успішно застосовуються як для сценічного сектору концертної та подійної індустрії, так і для будівництва, ремонту, реставрації та інших галузей, де потрібні універсальні будівельні риштування та тимчасові конструкції систем доступу.

ПРОДАЖ ПРОДУКЦІЇ ЗАВОДУ LAYHER В ?? УКРАЇНІ
Електронна Пошта: layher@jsa-stage.com
Телефон в Україні: +380443614848