THE NEW ORIGINAL – 2020!. НОВИЙ КАТАЛОГ ТОВАРІВ SIXTY82

Ми раді представити вам новий каталог/брошуру продукції SIXTY82. Це третє видання, яке має новий візуальний стиль і містить інформацію про стандартну продукцію минулих каталогів і включає в себе нові інноваційні сценічні конструкції і багато нових цікавих елементів і додаткових деталей.

Нам приємно, що інженери компанії знаходять нові рішення і постійно працюють над удосконаленням лінійки продукції SIXTY82. І це допомагає нам давати нашим клієнтам оригінальні пропозиції для сценічного та виставкового бізнесів.

Не дивлячись на те, що зараз складна ситуація через коронавируса і є багато обмежень для повсякденного життя та проблемних моментів для бізнесу, ми віримо, що скоро це закінчиться і можна буде повернутися до щоденних справ та професійним активностям. Тому зараз є час для ознайомлення з нашими пропозиціями, знайти і вибрати для покупки, то що вам буде необхідно в найближчому майбутньому.

Оскільки, презентація цього видання каталогу не зможе відбутися на стенді SIXTY82 на виставці ProLight + Sound у Франкфурті в цьому році через перенесення на 2021 рік, то ми вже опублікували ПДФ версію на нашому сайті. Дивіться каталог он-лайн та / або для вашої зручності роботи з інформацією завантажуйте його собі на пристрої.

Приємного вам перегляду корисних сторінок каталогу SIXTY82. Ми бажаємо кожному здоров’я та позитивного настрою в ці непрості дні!

Подивитися і Скачати: sixty82.com.ua/sixty82-products-catalogue-2020.pdf

Нижче ви можете подивитися сторінки основних розділів змісту каталогу THE NEW ORIGINAL – 2020 по продукції, що випускається компанію SIXTY82: