Новий Оригінальний Продукт на Ринку сценічних конструкцій

Новий Оригінальний Продукт
на Ринку сценічних конструкцій.

ДАЙТЕ ЛЮДЯМ ІНСТРУМЕНТИ І ВОНИ СТВОРЯТЬ НЕЙМОВІРНІ РЕЧІ!

Компанія SIXTY82 є британським, голландським та французьким альянсом, створеним спеціально для того, щоб привнести свіжий погляд на алюмінієві конструкції для сценічного ринку. Головна штаб-квартира SIXTY82 знаходиться в місті Драхтені (Drachten, Netherlands) і має всі компоненти – Керуючі, інженерні, креативні та інші необхідні для створення нової якісної продукції на ринку та робити новаторські зміни в способах застосування легких алюмінієвих конструкцій в сценічному бізнесі.

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ SIXTY82

Алюмінієві Ферми / Trusses Systems
Сценічні Подіуми / Stage Modules
Башти для Підйому / Towers for Structures
Дахові Системи / Roof Systems
Конструкції для Екранів / LED Screen Supports
Візки та Додатки / Dollies and Extras

НОВИНКА ВІД SIXTY82!!!

Модульна Система Ферм

Завантажити Презентацію

СЕРІЇ АЛЮМІНІЄВИХ ФЕРМ SIXTY82

M29 та М39
L35 та L52
XL101

Компанія SIXTY82 виробляє стандартні алюмінієві ферми розміри яких були задані вже багато років тому для загального користування. Наприклад якщо ви вже маєте набір ферм, скажімо виробництва компанії Prolyte (була також заснована Фокке Смедінгом / Fokko Smeding), то вони будуть повністю сумісні з продукцією компанії SIXTY82. Всі серії алюмінієвих ферм SIXTY82 виробляються в потрібних вам варіантах: Квадратні (Square), Трикутні (Triangle) та Плоскі (Ladder)

Всі серії алюмінієвих ферм SIXTY82 мають стандартні типи і елементи для з’єднання в структури:

  • Прямі Ферми / різних стандартів розмірів по довжині.
  • Круглі Ферми / стандартних розмірів з кутами на 45 і 90 градусів.
  • Кутові з’єднувачі ферм різних варіантів / включаючи звичайні фермові “вузлові” блоки, а також “книжки” (Book Corner) та “кубики” (Box Corner).
  • Аксесуари для монтажу, установки та кріплення алюмінієвих ферм.

СТРУКТУРНА ПРОДУКЦІЯ SIXTY82

НОВІ ОРИГІНАЛЬНІ ПРОДУКТИ ВІД SIXTY82

Завантажити комплект промо листівок SIXTY82 в форматі PDF

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ SIXTY82

Брошуру з інформацією щодо компанії, її інноваціях і повний каталог продукції пропонованої на сьогодні для сценічного світового ринку ви можете завантажити тут: SIXTY82 – THE NEW ORIGINAL – 2019

ALPHA82 – MODULAR TRUSS SYSTEM

Представляємо новий продукт від виробника алюмінієвих сценічних конструкцій SIXTY82 – найзначнішу інновацію в галузі сценічних ферм за останні десятиліття ALPHA82. Ця новітня модульна система ферм включає такі якості, як універсальність, краще використання, менше складських запасів, більша гнучкість за рахунок взаємозамінних компонентів та сумісність з іншими фермами від SIXTY82. Більше інформації дивіться у брошурі:

Вся продукція компанії SIXTY82
має європейські сертифікати
відповідності стандартам і якості

Додаток SIXTY-APP для ваших смартфонів

З додатком SIXTY-APP у вас є завжди повний доступ до всієї інформації про продукцію компанії, навіть коли у вас немає доступу до мережі Інтернет. Додаток синхронізується один раз в день і оновлює нашу останню інформацію про каталог та останні новинки.

Окрім цього, додаток SIXTY-APP має функцію 3D перегляду, яка покликана спростити розуміння іноді складних структурних форм з ферм. Якщо ви “скануєте” камерою наші продукти або конструкції за підтримкою програми AR за допомогою програми SIXTY-APP, то на екрані вашого смартфона миттєво з’являються тривимірні зображення. Ними можна легко управляти, щоб залучити користувачів і забезпечити обговорення технічних рішень під час реалізації проектів.

Система міток RFID для кожної вашої ферми

Ця система індивідуальних міток від SIXTY82 дозволить вам постійно відслідковувати знаходження ваших алюмінієвих ферм, як фізично, так і з точки зору технічних і вихідних даних. Це дасть вам впевненість в тому, що ви кожен раз використовуєте правильно та належним чином куплену продукцію.

Завантажте програму SIXTY-APP
для вашого пристрою iOS або Android!

Сьогодні продукція компанії SIXTY82 вже доступна в Україні.
Як для професіоналів і просто користувачів, так і для тих, хто тільки починає свій бізнес в індустрії концертів, фестивалів, культурних та спортивних заходів, рекламних акцій, приватних вечірок, торжеств і різних свят. Продукція SIXTY82 підходить для застосування в закритих приміщеннях і також на відкритих майданчиках в будь-який час року.

Компанія JSA EUROPE є офіційний дистриб’ютор та партнер по просуванню продукції SIXTY82 в Україні та країнах Балтії.

Головний офіс і склад компанії SIXTY82:
Netherlands, Amperelaan 9, 9207 AM Drachten
Phone: +31 8813 42200
Mail: info@sixty82.nl

Офіційна новина (заява) від SIXTY82 на сайті компанії про партнерство з компанією JSA Europe.

Новина про партнерство з компанією JSA Europe на сторінці компанії SIXTY82 в Facebook.

Купівля продукції від SIXTY82 – це ваш правильний вибір!

Пишіть нам:
sixty82@jsa-stage.com

Телефонуйте нам:
+380 44 361 48 48

Більше інформації щодо компанії та продукції
англійською мовою дивіться тут:
WWW.SIXTY82.NL