LAYHER – РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ. ПЕРШИЙ РАЗ – 20 РОКІВ ТОМУ!

Двадцять років тому почалася нова історія в просуванні продукції та бренду Layher в російськомовному просторі. У 2000 році компанія JSA перевела і видала першу промо брошуру про компанію Layher (Німеччина) – кращого виробника будівельних риштувань і систем доступу для будівельних, монтажно-ремонтних та реставраційних робіт.

На той час компанія JSA вже мала найбільший склад елементів Layher в Росії. Співпраця з заводом почалося в 1997 році, коли JSA купила перший великий комплект Layher (чотири повних вантажівки). Це було зроблено спеціально для монтажу веж для мега шоу Жан Мішель Жарра (Jean Michel Jarre) – Oxygene in Moscow.

У 1998 році компанія JSA продовжила купувати продукцію Layher, в тому числі вперше привезла в Росію дахову систему Layher Cassette Roof для концерту Монсеррат Кабальє (Montserrat Caballe) на Соборній площі у Кремлі.

У 1999 році відбулася перша поїздка Олександра Стрижака на завод Layher в Гюглінген (Güglinge). Візит пройшов дуже вдало – на зустрічі були визначені шляхи співпраці та компанія JSA отримала права на ексклюзивний продаж і просування продукції Layher в Росії.

В цьому ж році компанія JSA перевела і видала перший каталог продукції Layher Allround Scaffolding. На жаль цей екземпляр каталогу у нас не зберігся. Нижче представлені картинки обкладинок оригінальних каталогів Layher / випуск 1996 року.

У 2000 році компанія JSA вперше привезла в Росію нову систему Layher Protect для установки її на фасадних лісах, які JSA змонтувала для ремонту будівлі мерії Москви на вулиці Тверській 13. У цьому ж році навесні Олександр Стрижак зробив другий візит на завод Layher. Після цієї зустрічі компанія JSA отримала особливий статус – “Партнер по продажу продукції Layher в Росії”.

До цього моменту JSA вже відкрила у себе Департамент Продаж продукції Layher, як для технічних компаній в шоу-бізнесі, так і для будівельних компаній. Тому вже з’явилася гостра необхідність мати російськомовну промо продукцію для реклами та просування продажів. До цього компанія користувалася в своїй роботі брошурами і каталогами Layher англійською мовою. Таким чином до осені 2000 року на світ з’явилася перша в історії російськомовна брошура і з цього моменту Layher “заговорив” з клієнтами доступною і найпоширенішою мовою на пострадянської території.

Полистати та подивитися брошуру онлайн можна тут: Layher scaffolders in Russia (RUS) – JSA 2000

ПДФ версію брошури можна подивитися і скачати тут: Универсальные Строительные Леса и Системы Доступа Layher в России

Добірку каталогів і рекламних брошур Layher ви можете подивитися тут: