“СКАНДАЛЬНИЙ” РОК-ГУРТ НОГУ СВЕЛО! ЧОТИРИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ ШОУ В УКРАЇНІ!

Довгоочікуване повернення рок-групи «Ногу Свело!» з концертами в Україні!

Цей попередній міні-тур за участю легендарних панк-музикантів буде проходити за сприяння Концертного агентства JSA в якості агента з бронювання і управління виробництва концертів спільно з місцевими промоутерами цієї події. Дати проведення концертів:

23 вересня 2021 року – Одеса / Концертний зал «Сади Перемоги».
24 вересня 2021 – Дніпро / Літній театр в парку ім. Шевченко
25 вересня 2021 року – Харків / Арт-Завод «Механіка».
26 вересня 2021 – Київ / Концертний зал – Stereo Plaza

Ногу Свело! – культова російська рок-група, пісні якої відрізняються характерним цинічним гумором, самоіронією у віршах, сміливістю і різноманітністю музичних стилів. Пісня-хіт “Хару Мамбуру” особливо відомий і популярний досі. У цьому році йому виповниться 27 років. У колективу вийшло п’ятнадцять студійних альбомів, багато з яких стали дуже популярними. В кінці березня 2021 року група представила новий альбом – «Парфюмерия». Багато текстів з якого стали дуже актуальними сьогодні для шанувальників групи і просто слухачів. У фронтмена групи – Макса Покровського є своя політична позиція, зокрема, він публічно підтримував лідера опозиції в РФ – Олексія Навального. Після цього концерти Nogu Svelo! в Росії стали мовчазно забороняти або ігнорувати.

Зробивши можливим проведення цього міні-туру по Україні, JSA підтримує позицію рок-музикантів і в той же час офіційно робить новий старт у своїй діяльності в концертному бізнесі. Це особливо актуально в наш час карантину, коли шоу-бізнес, все ще, знаходиться під тиском через кризову ситуацію з ковідом. Але літній сезон в Україні показує, що проведення масових концертів можливо навіть в таких умовах.

JSA Stage Company має великий досвід проведення живих концертів та заходів, починаючи з 2000 року. Нова сторінка в цьому напрямку була відкрита завдяки новій співпраці з Євгеном Летичівським, який став членом команди JSA в кінці 2019 року. Він має великий досвід роботи в якості агента з бронювання артистів, промоутера та менеджера по виробництву концертів і заходів.

Ми активно працюємо на успіх в цьому новому-старому напрямку нашої діяльності. Для нас це особливо приємний знак в ювілейний рік для компанії JSA / 17 липня 2021 роки нам виповниться 25 років!

ОФІЦІЙНИЙ КВИТКОВИЙ ПАРТНЕР Є КВИТКОВИЙ ОПЕРАТОР – KARABAS ❤️