НОВИЙ ОФІС КОМПАНІЇ JSA EUROPE. НАСТУПНИЙ КРОК РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

УВАГА! Ми раді повідомити, що компанія JSA має з 11 листопада 2021 року новий робочий офіс (штаб-квартира), який знаходиться на території «Фабрики Події Sloka» в Юрмалі (Латвія). JSA Europe SIA також змінила офіційну юридичну адресу, зараз ви можете надсилати нам кореспонденцію та посилки на поштову адресу: Sloka 7147, Юрмала, Латвія, LV-2011.

 

Окрім робочих місць та інфраструктури, в офісі компанії є куточок із зразками продукції заводів Layher та SIXTY82. Також, на вулиці, біля будівлі нами встановлено сценічну конструкцію, як експериментальний зразок для демонстрації можливостей у постановці і, водночас, це реальна сцена для проведення локальних концертних заходів (за дотримання заходів безпеки в період карантину).

Ми завжди будемо раді бачити вас, наших клієнтів, друзів та партнерів у гостях та для проведення ділових зустрічей! Ласкаво просимо!

Додатково повідомляємо, що наступного року ми плануємо відкрити офіційне представництво в Україні та створити склад сценічних конструкцій та будівельних риштувань Layher для оперативного продажу та оренди.

Нижче ви можете прочитати текст офіційної заяви компанії JSA про зміну фактичної та юридичної адреси:

Шановні усі!

Ми раді повідомити вам, що, незважаючи на складний період для нашого сектору бізнесу через обмеження на проведення живих концертів та заходів через кризу з коронавірусом, наша компанія продовжує свою діяльність і шукає нові рішення для діяльності, щоб як і раніше бути корисною для наших клієнтів, партнерів та друзів.

Одним із важливих кроків у цьому напрямку стало перенесення офісу (штаб-квартири) на нове місце для більш ефективної роботи, економії коштів та можливості керувати офісом у реальному режимі, а не у деструктивному онлайн-форматі (це наша думка). Офіційно ця подія відбулася 9 листопада 2021 року.

Крім того, це пов’язано з цікавою темою – ми знайшли додаткові можливості для розвитку нашого бізнесу на новому місці – в районі «Event Factory Sloka» / ця назва місцевого проекту для потенційного майданчика під відкритим небом у м. Юрмала (курортне місто, розташоване недалеко від Риги).

Ця зміна вже стала корисною для JSA Europe Stage Company, і ми впевнені, що вона принесе багато додаткових бонусів у найближчому майбутньому. Особливо в той момент, коли ситуація з «ковидом» перестає бути актуальною та починається пожвавлення всіх бізнес-процесів.

Наша нова юридична та робоча адреса:
СЛОКА 7147, ЮРМАЛА, ЛАТВІЯ, LV-2011
ЕЛЕКТРОННА ПОШТА: OFFICE@JSA-STAGE.COMPANY
ОФІСНИЙ ТЕЛЕФОН У ЛАТВІЇ: +371 22 77 48 48
ОФІСНИЙ ТЕЛЕФОН В УКРАЇНІ: +380 44 361 48 48

Ми завжди раді співпраці з Вами!

Переглянути та завантажити ПДФ версію Офіційної Заяви компанії JSA EUROPE англійською мовою можна тут:

ANNOUNCEMENT / IMPORTANT INFORMATION