Ювілей випуску першої великої брошури про Layher Event Systems

10 років минуло з тих пір, як повна та красива брошура була представлена покупцям продукції Layher. Це була перша і на сьогодні поки остання така публікація. Брошура мала великий успіх і була надрукована двічі – перший тираж навесні і додатковий тираж вийшов восени 2009 року.

На той час застосування універсальних систем Layher таких як: Allraund Scaffolding, Cassette та Keder Roofs Systems і особливо продуманих конструкцій Layher Event Systems (включаючи – алюмінієві ферми, сценічні модульні подіуми (платформи), конструкції тимчасових трибун для глядачів в секторі живих концертів і різних масових культурних і спортивних заходів  стало дуже поширеним в світі. JSA Stage Company, яка працює в цьому секторі, також внесла великий внесок у розвиток цього напрямку, справила великий вплив на прогрес галузі і широке поширення ідеології Layher в Росії, в Україні і в сусідніх країнах.

Підготовка до публікації брошури була ретельною, і відділ реклами заводу Layher попросив нас надати фотографії з проектів JSA. PR-менеджер компанії Олексій Котельников зробив добірку фотографій, і ми люб’язно надали їх Layher.

Ми дуже раді, що це видання включає в себе близько 20 наших фотографій, і було особливо здорово, що в якості першої обкладинки була використана фотографія з нашого самостійного монументального проекту на Червоній площі в День міста Москви (2003) / Mega Light Show від режисера Герта Хофа за участю – Scorpions, Томас Андерс (екс-Modern Talking) та Президентського оркестру Російської Федерації (диригент – Павло Овсянніков), промоутер всього проекту – Олександр Стрижак.

І навіть сьогодні цей факт все ще дає нам привід пишатися всієї нашої роботою, і ми вдячні за позитивне та довголітнє партнерство з компанією Layher (вже більше 20 років).

Нижче ви можете побачити сторінки цієї брошури, де є наші фотографії з постановкою сценічних конструкцій компанією JSA. Також включені передня та задня обкладинки з двох видань (весна і осінь 2009)

Ви можете переглянути всю брошуру та завантажити її тут:

Відділ продажу JSA / Layher

Промо-набір JSA HISTORY

Друкована колекція / JSA ISSUU

Нижче ми представили добірку цих знімків від JSA Stage Company, яку ми взяли в архівному «ящику» компанії.

JSA Europe як наступник від оригінальної компанії в Україні як і раніше займається продажем сценічних конструкцій, в тому числі продажем якісної продукції універсальних систем Layher Scaffolding і Layher Event як для шоу-бізнесу так і для будівельної індустрії.

Продаж продукції  Layher в Україні
Продажа продукции Layher в Украине