ДІЛОВА ЗУСТРІЧ У LAYHER. НОВИЙ ПРОЕКТ FLEXODROM

20 листопада по ініціативи компанії JSA в офісі на заводі Layher відбулася нова ділова зустріч з Георгом Лайер (Georg Layher). Вона була присвячена обговоренню нового цікавого проекту FLEXODROM заснованого на використанні універсальної продукції Layher.

Делегацію від JSA / FLEXODROM представляли Астеріс Коутоулас – натхненник створення проекту і давній діловий друг компанії JSA, Марія Стрижак як перекладач та Олександр Стрижак творець ідеї щодо застосування конструкцій Layher для цього проекту.

Зустріч проходила в дружній атмосфері – в цьому році виповнилося 20 років партнерських відносин між Layher і JSA. Презентація проекту FLEXODROM пройшла успішно та викликала жвавий інтерес у Георга Лайер. Цей проект на його думку може стати хорошим додатковим напрямком в просуванні продукції заводу. Сторони домовилися про взаємовигідну співпрацю та підтримку проекту.

Після зустрічі делегація JSA / FLEXODROM в супроводі Віктора Кляйна (менеджер міжнародних продажів) відвідала великий шоу-рум продукції заводу, де з цікавістю ознайомилася з новою експозицією та новинками заводу.

JSA, як давній партнер з просування та використання продукції Layher створила новий проект на основі модульних систем Layher Allround Scaffolding, Layher Protective, Layher Event.

У створенні креслень і презентації проекту FLEXODROM компанії JSA допомагали наші ділові друзі: