Стенд продукції компанії SIXTY82 на виставці ProLight+Sound – 2019

На початку квітня у Франкфурті пройшла щорічна виставка ProLight Sound -2019. Як зазвичай це подія привертає велику кількість відвідувачів з усього світу, як професіоналів, так і любителів. Представники українського сектора індустрії розваг також прибули у великій кількості. Стенд компанії SIXTY82 був збудований в впізнаваною відвідувачами манері минулорічної презентації і його було досить легко знайти в великому павільйоні.

Для молодої компанії з міцними коренями з минулого це було правильним маркетинговим ходом. Тим самим показуючи традиційний стиль, але в той же час представивши на стенді нову продукцію та інновації в конструкціях. На другий день до вечора на стенді пройшла велика вечірка. Гостей було вже більше ніж в минулому році, особливо додалося багато знайомих від компанії JSA.

Оскільки в цьому році перед виставкою компанія взяла статус офіційного дистриб’ютора SIXTY82 в Україні та країнах Балтії. Новий каталог / брошура по продукції вже включав в себе інформацію про це. Що відразу викликало великий резонанс та привернуло додаткову увагу до стенду SIXTY82.

Олександр Стрижак був на виставці з партнерами з компанії ArtMax Engineering – Сергієм Бойко і Данилом Гуків. Вони провели досить багато часу на стенді SIXTY82, спілкуючись з фахівцями і особливо з головним інженером Марком Хендріксом.

Представляємо вам фотогалерею репортаж зі стенду SIXTY82

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ SIXTY82