Продукція SIXTY82 наразі та й в Україні!

JSA Europe стала першим офіційним дистриб’ютором компанії SIXTY82 в Латвії і в Україні.

У відповідь на значне зростання бізнесу по всій Європі компанія SIXTY82 (Нідерланди), як виробник систем алюмінієвих ферм, сценічних конструкцій та подіумів в стилі The New Original, уклала стратегічну угоду з JSA Europe / Stage Company про ексклюзивне представництво з продажу її продукції в Латвії та в Україні.

Відтепер JSA буде обслуговувати своїх клієнтів, надаючи повний спектр рішень SIXTY82 для сценічних конструкцій. JSA є провідним світовим дистриб’ютором в індустрії алюмінієвих ферм, сценічних платформ та дахових систем. Це дозволить задовольнити зростаючий попит на технічні знання та високий рівень сервісної підтримки в поєднанні з високоякісними продуктами та технологіями.

“Партнерство JSA разом з SIXTY82 – це важливий крок на краще обслуговування наших клієнтів в Латвії і особливо в Україні”, – говорить генеральний директор Фокко Смедінг (Fokko Smeding). “Маючи хорошу історію продажів продукції провідних виробників обладнання для сценічного сектора, JSA заробила відмінну репутацію в галузі і це є відповідним розширенням до нашої вже існуючої дистриб’юторської мережі. За багато років спільної праці ми встановили взаємну довіру, що має вирішальне значення в цій постійно мінливій галузі “.

Олександр Стрижак, генеральний керуючий компанії JSA Europe, коментує: “JSA завжди використовувала конструкції кращих виробників в цьому бізнесі. SIXTY82 – це новий прогресивний бренд на ринку, який має великий досвід у виробництві та інноваційних технологіях. Крім того, Fokko Smeding, засновник компанії SIXTY82 (в минулому засновник компанії Prolyte), є неординарною людиною, який зібрав чудову команду професіоналів. Тому ми дуже раді представити продукти SIXTY82 нашим потенційним клієнтам. Я впевнений, що продукт SIXTY82 буде мати великий успіх на ринку технічного забезпечення концертів та подій “.

В Україні ми будемо співпрацювати в цьому напрямку з командою ArtMax Engineering (Львів) та разом, як партнери, будемо рухатися до успіху в цій справі.

Офіційна новина (заява) від компанії SIXTY82

Офіційна сторінка компанії SIXTY82 в FaceBook