Сценічні конструкції – SIXTY82. Перший комплект вже в Україні!

Перший великий комплект алюмінієвих ферм та кутових з’єднань від SIXTY82 прибув в Україну! Новий якісний продукт світового рівня для постановки сценічних конструкцій вже тут!

Ласкаво Просимо! / Добро Пожаловать!

Ця чудова новина нарешті відбулася після нашої спільної підготовчої роботи з командами відділу продажів SIXTY82 і конструкторського відділу ArtMax Engineering!

Це перша поставка продукції від нової компанії SIXTY82, але з великими традиціями виробництва, на український ринок сценічних конструкцій для концертного та подієвого напрямків шоу-індустрії. Це сталося після професійної виставки ProLight + Sound, яка проходила з 2 по 5 квітня 2019 у Франкфурті на Майні, де компанія JSA Europe отримала статус офіційного дистриб’ютора компанії SIXTY82 в Україні та країнах Балтії.

Як сказав власник компанії JSA Europe – Олександр Стрижак: «Це велика та важлива подія, яка дасть новий прогрес на ринку і додаткові можливості для якісного зростання цього бізнесу в країні!»

Частина цього набору призначена для продажу клієнтам, які вже проявили інтерес до нового бренду. Інша частина – стандартні ферми та виготовлені на замовлення кутові блоки за спеціальними кресленнями будуть передані компанії ArtMax Engineering (Львів) для постановки в проектах.

JSA Europe є офіційний партнер з продажу продукції SIXTY82 в Україні. Пишіть нам sixty82@jsa-stage.com

Слідкуйте за нашими новинами на нашій спеціальній сторінці в Instagram:

JSA-SIXTY82 / sixty82jsa48