Компанія

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія JSA Europe, найбільший в Україні постачальник сценічних конструкцій, супутніх матеріалів, обладнання а також системних будівельних риштувань та структур доступу.

З моменту свого виходу в український ринок в 2007 році компанія зайняла позиції активного продавця сценічних конструкцій і супутнього устаткування для швидкого, що розвивається сектора технічного забезпечення концертних та масових культурних і спортивних заходів на той момент.

В основному це була продукція таких відомих виробників, як завод Layher (системи будівельних риштувань, конструкції для сцен та глядацьких трибун, подіуми, сценічні подіуми, дахові системи), заводу Prolyte (алюмінієві ферми, подіуми, дахові системи, сценічні подіуми і лебідки Prolyte), заводу Doughty Engineering (аксесуари і кріплення) та багато інших.

JSA Еurope провела величезну роботу по впровадженню ідеології використання сучасних професійних конструкцій і безпечних технологій в концертній та подійній індустрії, а також застосування універсальних будівельних риштувань і систем доступу у будівельній та промисловій галузях.

Компанія є продавцем, що ексклюзивно спеціалізується на просуванні й продажу даного виду продукції в українському ринку вже більше десяти років (з невеликими перервами пов’язаними з кризовими і політичними ситуаціями в країні). За цей період компанія заслужила репутацію надійного партнера і провідного спеціаліста в знанні не тільки продукції, але і знаходити власні шляхи вирішення, для реалізації завдань кожного клієнта.

Основною діяльністю компанії є послуги з продажу сцен з дахами, сценічних подіумів, дахових систем, сценічних комплексів, глядацьких трибун, бар’єрів безпеки, тимчасових огорож, алюмінієвих ферм, лебідок, елементів кріплення та інших системних конструкцій і обладнання, для сценічного напрямку бізнесу компаній концертного та івент секторів.

Компанія пропонує широкий спеціалізований асортимент універсальних систем будівельних риштувань і конструкцій Layher – кращого виробника в світі, для використання в будівництві, нафтогазовій, хімічній, атомній, суднобудівній, авіаційній та інших секторах промисловості, ремонтних та реставраційних роботах, мостобудуванні і тунелебудуванні, а також інших сферах діяльності, де потрібен тимчасовий доступ до місць проведення робіт та підтримуючі конструкції.

JSA Еurope здійснює прямі поставки зі складу виробника, надає послуги від ідеї застосування, підбору обладнання та елементів, розробки планів, макетування, створення креслень, прив’язки до території, логістики виробництва технічних робіт та інсталяції, до активної роботи з клієнтами по просуванню нових можливостей застосування конструкцій та систем будівельних риштувань.

Ми маємо великий досвід продажу, знання продукту і готові до повноцінного співробітництва з нашими клієнтами.

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА:

JSA Europe була заснована в Ризі (Латвія) з 2003 року / в статусі представництва основної компанії JSA Stage Company в Європі. Спочатку вона була штаб-квартирою, для спілкування з європейськими та, зокрема, Балтійським секторами музичного ринку і шоу-проектів. З 2007 року почала повну активну діяльність, як виробнича команда проектів (production management).

Зараз JSA Europe є наступником компанії JSA Stage Company, яка припинила свою діяльність в Росії в 2014 році з політичних мотивів пов’язаних з встановленням авторитарного режиму в країні, а також незгодою засновника компанії з анексією Криму та військовою агресією на сході України.

На початку 2017, JSA Europe відновила свою діяльність після перерви у зв’язку з тривалою реорганізацією материнської компанії, після закриття бізнесу в РФ та пошуку нової ідентичності для діяльності, але на основі минулого досвіду та успішного розвитку.

JSA Stage Company була заснована в 1996 році в Москві, як перша професійна сценічна компанія на пострадянському просторі. Діяльність компанії створила великий вплив на розвиток технічного забезпечення та виробництва проектів у сфері шоу-бізнесу та івент-заходів в Росії, в Україні, країнах Балтії зокрема, а також, як загальний вплив в країнах СНД і Європі. Компанія мала філію у місті Санкт-Петербурзі з 1998 року.

Крім сценічного бізнесу компанія мала великий успіх у продажу професійних сценічних конструкцій та профільного обладнання. Починаючи з 1998 року компанія довгі роки була офіційним Партнером заводу Layher з продажу та активному просуванню його продукції. А з 2003 по 2013 компанія JSA була персональним Партнером заводу Prolyte з продажу продукції у Росії та в Україні. У 2005 році JSA Stage Company була визнана найкращим світовим дистриб’ютором Prolyte Products.

З 2007 року компанія почала активну роботу в Україні з продажу сценічних конструкцій та системних будівельних риштувань і додатково сприяла створенню шоу-проектів в Києві. Компанія брала участь як великий експонент у виставках “Музичний Ярмарок” 2007 і 2008 року. Після початку світової кризи 2009 року зберігала активність в Україні, але не в повному обсязі – ринок не мав можливості великих закупівель на той період. Після декількох років застійного періоду правління Януковича, компанія за рік перед революційними подіями Майдану призупинила свою діяльність в Україні. А після закриття бізнесу в Росії мала деяку перерву у діяльності, беручи участь тільки в деяких індивідуальних проектах, та займалася реорганізацією своєї структури після глобальних змін.

Проте компанія зберегла ім’я та репутацію і наприкінці 2015 року було відзначено професійним співтовариством, як одна з кращих в десятці світових сценічних компаній в підсумковому виданні PRODUCTION-100 / The leading concert industry production services 2015 авторитетного журналу в індустрії IQ-Magazine (Великобританія).

Більше інформації про історію JSA Stage Company ви знайдете тут:

Новий JSA Europe:

З 2017 року компанія продовжує свою діяльність в Україні з моменту участі у виробничій команді “The Eurovision Song Contest 2017” у Києві.

(Відповідала за організаційну та технічну частину гостьового сектора конкурсу – VIP Guest Hospitality Area), а також працювала над іншими проектами протягом року.

Компанія JSA EUROPE планує вести більш активну роботу в Україні та створення робочої структури для бізнесу. Незважаючи на деякі труднощі, пов’язані з внутрішньою ситуацією в Україні та продовженням негативного впливу з боку Росії, компанія розглядає свою діяльність, як важливий аспект у продовженні розвитку продажів сценічних конструкцій та системних будівельних риштувань саме в Україні, що має великий потенціал розвитку та позитивний напрямок до взаємодії з європейським ринком та тісній співпраці з Європою.

Наш повний виробничий сервіс послуг з продажу дозволяє клієнту відчувати себе надійно та комфортно.

З повагою,
менеджмент компанії JSA Europe