Конструкції Layher на головному фестивалі літа ATLAS WEEKEND 2018

Повним ходом йде підготовка до одного з найбільших фестивалів в Україні. Потужне музична подія буде проходить з 3 по 8 липня на своєму традиційному місці в Києві – на території ВДНГ (Національний Експоцентр України). За цей час на сценах фестивалю виступлять популярні західні та українські артисти:

The Chemical Brothers, Martin Garrix, Placebo, LP, Benjamin Clementine, SKILLET, Nothing But Thieves, Infected Mushroom, Lost Frequencies, Tom Odell, Kreator, Don Diablo і багато інших (повний список дивіться тут: atlasweekend.com)

Головна Сцена фестивалю як і в минулому році побудована повністю з конструкцій Layher.

У даній конструкції розміром близько 50 метрів по фронту / сценічний майданчик – 20 х 18 метрів / висота опорних стінок 16 метрів / розмір сталевого даху 30 х 20 метрів були застосовані дві системи: Layher Allround Scaffolding та Layher Cassette Roof.

Нам дуже приємно, що компанія JSA мала безпосереднє відношення до появи в Україні цієї професійної конструкції для проведення великих концертів. На сьогодні це єдина сцена на нашому ринку з такими технічними характеристиками. Перша постановка такої сцени була здійснена JSA Stage Company в 2007 році на великому масовому заході на Співочому полі в Києві. Сподіваємося що таких споруд з часом буде набагато більше на Українському ринку.

Дана конструкція сцени побудована компанією Bita-Music, яка використовує конструкції Layher вже більше двадцяти років.