Layher in Ukraine – Перший Інформаційний Ресурс Українською Мовою

Гарна новина для користувачів у бізнесі та просто шанувальників Layher!

Вперше у історії компанія JSA Europe створила українською мовою інформаційний ресурс про продукцію та історію заводу Layher. Це окрема платформа на нашому веб-сайті зроблена у вигляді веб-сайту другого рівня для того щоб відвідувачі ресурсу могли швидко, легко та зручно отримувати інформацію про різні системи універсальних будівельних риштувань, конструкцій та структур доступу Layher Scaffolding – кращого виробника даного виду продукції.

Даний ресурс створений на основі інформації відкритою до доступу в інтернеті, наших знань та досвіду у застосуванні, а також матеріалів отриманих офіційно у період активного партнерства JSA з заводом Layher по просуванню та продажу продукції. В оформленні сторінок були використані фотографії JSA Stage Company, Layher та з інших вільних джерел.

Основною мовою ресурсу є український та також є другий додатковий контент російською мовою.

Компанія JSA має двадцятирічний період співпраці з Layher у області просування та продажів, а також активного застосування продукції заводу у різних проектах. Тому ми можемо сміливо стверджувати, що є прихильниками універсальних систем Layher та експертами щодо їх застосування та експлуатації, знання властивостей та можливостей для знаходження рішень для вашого бізнесу при використанні будівельних риштувань та тимчасових конструкцій.

Ми впевнені, що відкривши цей ресурс компанія JSA зробила величезний прорив на ринку у напрямку просування інноваційних технологій, якості, надійності та безпеки робіт, створення принципово нових можливостей у будівництві, реставрації, ремонту, побудови складних інженерних споруд, у концертній та подієвої індустрії.

Це наш внесок у розвиток українського ринку та подарунок всім фанатам Layher Scaffolding Systems. (Офіційна наша фан-сторінка у Facebook)

Запрошуємо вас у світ універсальних системних риштувань та конструкцій:

МОДУЛЬНІ РИШТУВАННЯ КЛИНОВОГО ТИПУ – ALLROUND SCAFFOLDING

ФАСАДНІ БУДІВЕЛЬНІ РИШТУВАННЯ РАМНОГО ТИПУ – SPEEDYSCAFF (BLITZ)

ПОГОДНІ СИСТЕМИ ЗАХИСТУ ТА ДАХИ – LAYHER PROTECTIVE SYSTEMS

КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ШОУ І ПОДІЄВИХ ЗАХОДІВ  – EVENT SYSTEM

ДОДАТКОВІ ЕЛЕМЕНТИ ДЛЯ ВЕЛИКИХ МОЖЛИВОСТЕЙ – SYSTEM-FREE ACCESSORIES

ПІДТРИМУЮЧИ РИШТУВАННЯ АБО СТРУКТУРУ БАШТ ОПОР – ALLROUND SHORING TOWER – TG60

МОБІЛЬНІ ВИШКИ-ТУРИ (БАШТИ-ПЛАТФОРМИ) – ROLLING TOWERS

ДРАБИНИ І СТРЕМ’ЯНКИ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ  – LAYHER LADDERS AND STAIRWAYS