Layher Event Systems

КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ЗАХОДІВ
LAYHER EVENT SYSTEMS

ПРОФЕСІЙНА LAYHER EVENT SYSTEMS
Сцени, Подіуми, Трибуни та інші професійні тимчасові Конструкції для шоу-бізнесу!

Для концертів живої музики або спортивних змагань – сцени, трибуни і платформи Layher, гарантують відмінне видовище на відкритому повітрі чи в приміщеннях. Дякуючи гнучкій технології та продуманому дизайну, окремих елементів, ви маєте можливість швидко створювати приголомшливі конструкції, виходячи із творчих задумів та відповідаючи всім вимогам безпеки. Використання стандартних елементів Event Systems в поєднанні з Layher Allround Scaffolding та дахових систем із Protective Systems, а також постійна їх наявність на складах, допоможе знизити витрати на створення просторових конструкцій, для будь-яких заходів.

У Layher є великий досвід в розробці спеціальних рішень для цього.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНА LAYHER EVENT SYSTEMS

Ця система складається і розвивається по декількох напрямках:

  • швидкоспоруджувані професійні конструкції Трибун, для глядачів;
  • система подіумів – універсальне щитове покриття, для сцен та платформ;
  • додаткові системи елементів для застосування в даній індустрії.

Окремі компоненти складають універсальний комплект, дозволяючи побудувати невеликий подіум, для модних показів, виступу артистів, велику концертну сцену чи незвичайну структуру, для гігантських шоу. Всі елементи зносостійкі та захищені від атмосферних впливів, дякуючи використанню алюмінію, гаряче-оцинкованої сталі та вологостійких фанерних панелей з спеціальним покриттям. На нерівних поверхнях особливо вигідна швидка і легка адаптація конструкцій до рівня землі, використовуючи елементи Layher Allround Scaffolding.

Подіумні модульні щити Event System

Починаючи з найнижчого рівня платформи, для сценічних конструкцій, можливо встановлювати по висоті згідно вимогам замовника. Дякуючи легкій вазі та надійності при допустимих навантаженнях, чіткій геометрії та розмірам, а також швидкій збірці без гвинтів, шурупів, додаткових трудовитрат і застосування дерев’яних балок – ці щити визнані професіоналами у сфері їх застосування.

Швидкоспоруджувані трибуни Event System

Конструкції трибун можна нарощувати по висоті, ширині та глибині, згідно з вимогам замовника, створюючи зручні та безпечні місця для глядачів. Універсальність системи дозволяє споруджувати трибуни на будь-яку кількість місць, організовувати проходи і підйоми згідно стандартам, а конструкції монтувати в будь якому місці і на будь якій поверхні.

Основа для всіх конструкцій і перекриття

Високоміцна опора створюється з використанням елементів і гнучкої технології Layher Allround Scaffolding, що підтвердила свої можливості та надійність в будівельному секторі. Дахи і навіси Cassette Roof і Keder Roof, для сцен та інших конструкцій в цьому секторі індустрії.

Особливості і переваги системи Layher, що ви отримуєте:

Основа конструювання

  • можливість змінювати розміри, а також вибирати різні рівні та планки.

Нарощуваність та змінність

  • підходить для будь-яких ситуацій, дякуючи різним варіантам дахів і несучих конструкцій.

Надійність та безпека

  • здатність витримувати високі навантаження, швидкий монтаж і демонтаж, перевезення та зберігання елементів на стандартних піддонах.

Практичний дизайн

  • високо-пробні елементи, швидка збірка, нержавіючі гальванізовані або алюмінієві частини, компактність при зберіганні.

Спеціальні конструкції

  • Створення будь яких необмежених рішень “під замовника”.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ПИШІТЬ НАМ
Ми завжди готові вам відповісти і надати інформаційну підтримку.
Будемо раді співпраці на шляху до вашого успіху.