Layher Cassette Roof

СИСТЕМА КАСЕТНИХ ДАХІВ – LAYHER CASSETTE ROOF
Універсальна технологія захисту від негоди і дотримання безпеки.

Касетний дах Layher забезпечує особливо надійний захист майданчику (місця проведення робіт) від несприятливих умов негоди. Він може використовуватися з будь-якими несучими конструкціями з прольотом між опорами до 40 метрів і відповідним запасом по навантаженню. За виключенням декількох деталей, всі елементи системи – стандартні, це значно заощаджує витрати.

Модульний принцип та найвища якість виготовлення дозволяють використовувати касетні дахи необмежену кількість разів. Всі частини системи сумісні між собою, їх можна перекомпонувати для відповідності будь-яким розмірам основної конструкції. Це знижує кількість використовуваних матеріалів та прискорює процес збирання.

Дякуючи касетному даху Layher можлива доставка матеріалів точно в потрібне місце – прямо через дах. Прозорі касети пропускають денне світло всередину приміщення. Додатковий ефект жорсткості касетних дахів дозволяє значно заощадити кількість використовуваних матеріалів. Це технологія, яка задає нові стандарти.

Встановлення конструкції даху

Збирання і встановлення несучих балкових ферм та перекладин проводиться на землі. Потім на них розміщуються касети даху і кріпляться. Готові структури частин даху («галки») піднімаються автокраном і монтуються на базові елементи несучої конструкції. Така готова ферма-структура потрібна тільки для кожного другого прольоту. Решта касет в проміжках між основними конструкціями монтуються зверху.

Касетні модулі даху

Виготовлена з оцинкованого профільного листа сталі або прозорого пластика та закріплена на сталевому каркасі. Висока міцність і додаткова жорсткість касет дозволяє значно заощадити матеріали у всіх частинах конструкції. Касети даху фіксуються клинами, що запобігає їх відриву від опори, спрощує й скорочує час на збірку.

Балкові ферми даху

За допомогою цих базових елементів можна створити дах на будь-якій висоті, за будь-якої ширини несучої конструкції та на будь-яких майданчиках, потребуючих перекриття та великих навантаженнях на дах. Ухил задається центральною фермою гребня даху.

Особливості та переваги які ви отримуєте:

Мінімум окремих елементів

  • Швидка збірка «на місці», регулювання розмірів, зниження ваги загальної конструкції.

Надійність

  • Надійність гарантована запасом міцності по навантаженню, з урахуванням частого використання.

Запатентоване Клинове з’єднання

  • Ніяких болтів та гайок – просте та зручне збирання та монтаж.

Безпека встановлення

  • Можливе встановлення на базові елементи з’єднання. В якості опорної конструкції можуть використовуватися наявні будівельні риштування Layher.

ЗАСТОСУВАННЯ КАСЕТНИХ ДАХІВ LAYHER

Використовується на будівельних майданчиках при проведенні довгострокових ремонтних та реставраційних робіт, накриттю об’єктів та споруд, а також має широке застосування в концертній індустрії для встановлення сценічних конструкцій.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ПИШІТЬ НАМ
Ми завжди готові вам відповісти і надати інформаційну підтримку.
Будемо раді співпраці на шляху до вашого успіху.