ЗУПИНИМО ВІЙНУ ПУТІНА І РОСІЙСЬКОЇ АРМІЇ В УКРАЇНІ

🇺🇦 Компанія JSA офіційно заявляє про свій протест проти ВІЙНИ Путіна, російської армії та російського пропагандистського сектору (російського телебачення, інших ЗМІ та представників російського шоу-бізнесу) в Україні. Це шалена війна проти мирної країни та цивільного населення. Потрібно зупинити цю війну «Русского мира» на території України проти Західної Цивілізації. Українська армія та громадяни країни, незважаючи на втрати та руйнування, успішно протистоять окупантам. Розвинені країни світу запроваджують економічні санкції проти Росії та надають фінансову та військову допомогу Україні. Багато іноземних компаній йдуть з російського ринку. У багатьох країнах відбуваються акції та мітинги на підтримку опору України та засудження кремлівського режиму війни.

Ми також дякуємо всім тим громадянам Російської Федерації та Республіки Білорусь, які знаходять у собі сили прямо чи опосередковано заявити про свою позицію проти цієї страшної війни. Продовжуйте робити те, що ви можете у цій ситуації! Разом ми переможемо!

ЗА НАШУ ТА ВАШУ СВОБОДУ! #StandWithUkraine

🇺🇦 25 лютого 2022 року на знак протесту проти війни Росії та наступальних дій російської армії на території України компанія JSA змонтувала невелику конструкцію з ферм у центрі Риги, навпроти будівлі Посольства Росії у Латвії. Ця установка була погоджена Посольством України в Латвії з Ризькою Думою (мерією) і буде стояти на цьому місці аж до кінця війни. 💛💙🇱🇻

Для цієї установки нам довелося використати комплект ферм SIXTY82, що недавно надійшов на наш склад, який ми планували використовувати для виставок цього сезону.

🇺🇦✊ Стенд, встановлений компанією JSA у центрі Риги, навпроти посольства Росії в Латвії, із закликами зупинити війну Росії в Україні, став помітним місцем тяжіння та збору людей, які щодня виходять на акції протесту.

🇺🇦 26 лютого компанія JSA також повісила антивоєнний банер на конструкцію сцени з елементів Layher, яка раніше була встановлена на території Event Factory SLOKA у Юрмалі. Таким чином, ми відкрито висловлюємо свою позицію у доступному для нас місці. Ми також сподіваємося передати наше ставлення до війни місцевому російськомовному населенню, яке тут живе під впливом путінської пропаганди військової істерії проти України. Наша акція проводиться спільно з громадською організацією Конфедерація українців у Латвії VICHE