OPERAFEST TULCHYN НА СЦЕНІ LAYHER. IV МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ У ВІННИЦІ

З 27 по 29 серпня на території Палацу Потоцьких у Вінниці пройшов Міжнародний Фестиваль OPERAFEST TULCHYN 2021. Це була вже четверта культурна подія такого масштабу в місті, починаючи з 2017 року. У минулому році через заходи пов’язаних з коронавірусів проведення фестивалю було скасовано. А в цьому році, за інформацією від організаторів, за три дні захід відвідало близько 150 000 чоловік.

Конструкція головної сцени була змонтована з нового комплекту елементів Layher Allround Scaffolding.

Даний комплект був розрахований та поставлений компанією JSA спеціально для установки на цю подію. Продаж була здійснена в рамках співпраці зі сценічним підрозділом компанії Юрія Грицюка / Магазин музичних інструментів “МЕТРОНОМ” у Вінниці.

Таким чином артисти три дня виступали на “новій сцені”, організатори були задоволені постановкою команди Юрія Грицюка, а глядачі отримали хороші емоції та враження від зустрічі з мистецтвом.

“… Нам намагалися «завадити» неочікувані погодні сюрпризи, але сила Мистецтва перемогла! Навіть у розпал раптових злив глядачі не розходилися, аби тільки побачити постановки найкращих артистів, що стали героями фестивалю. Це найголовніший доказ, що IV міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2021, що відбувся завдяки підтримці Українського культурного фонду і Благодійного фонду «МХП – Громаді» – це дійсно знакова мистецька подія України, – зазначає головний режисер OPERAFEST TULCHYN, заслужений діяч мистецтв України Павло Третьяков. – Ми щиро дякуємо кожному, хто розділив грандіозне свято Мистецтва разом із нами!”

Дана цитата наводиться з офіційного сайту фестивалю – https://operafest.com.ua/. Фото з події були взяті з офіційної сторінки фестивалю у Facebook – https://www.facebook.com/OperafestTulchyn

На фотографії нижче момент обміну сувенірами під час ділової зустрічі Юрія Грицюка з Олександром Стрижаком у Вінниці через деякий час після проведення OPERAFEST TULCHYN 2021.